2733
2739

جراح خوب بینی میخام که فانتزی عمل کنه به حرف مریضش توجه کنه سرخود فرم نده میشه راهنمایی کنین فرم بینی برام خیلی مهمه

دکترا ناصری صدر و رمضانی و بخشایی چطورن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناصری صدر خیلیییییی باحاله خداییش 

من رفتم پیشش دماغمو عمل کنم گفت نه خانوم دماغ شما به فرم صورتت میاد به نظر من اصلا نیازی به عمل نداره 

من عمل نمیکنم میخوای برو جای دیگه... 😁😁😁

البته بخشایی خیلی بداخلاقه . نمیدونم چرا شما هیچکدوم دنبال کشاورز منش نیستین مگه دیگه کار نمیکنه؟ خواهر من که پیش اون عمل کرده بود فرم بینیش عالی شد. یه بار مطبش رفتم و مریض هاش رو دیدم واقعا کارش قشنگ بود. من خودم تهران رفتم که اصلا راضی نیستم .

2738
والا یک ساله دارم رصد میکنم...دو تا دکترم رفتم اما هنوز میترسم عمل کنم...از بعدش

شما نظرتون رو کدوم دکتراس؟ طبیعی میخاین یا فانتزی

جلائیان خوبه ولی به حرف مریضش عمل نمیکنه منم خیلی مرددم میترسم از بین جلائیان و ناصری صدر و رمضانی وبخشایی

شما نظرتون رو کدوم دکتراس؟ طبیعی میخاین یا فانتزی جلائیان خوبه ولی به حرف مریضش عمل نمیکنه منم خیلی ...

من رفتم پیشش یکی از مراجعاش که پارسا عمل کرده بود بینی اش داغون بود

منم که غضروفی استخونی ام بهم گفت بینی ات خوب نمیشه البته ظاهرا به همه اونایی که اینجورین میگف

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
من رفتم پیشش یکی از مراجعاش که پارسا عمل کرده بود بینی اش داغون بود منم که غضروفی استخونی ام بهم گف ...

دکتر پورصادق عمل میکنه هنوز؟ الان نظرتون رو کدوم دکتره من خیلی مرددم واقعا موندم 

2706