2733
2739
عنوان

وایی نکنه شامم نپزه

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 57 پست
اخه من یه بار ساعت ۱ قرمه سبزی گزاشتم تا ساعت ۸ بد زنداداشم که خورد گفت اگه زودتر میزاشتی بهتر بود س ...

سبزیشو وقتی سرخ میکنی کمی رب بزن ۲ لیوان آب بریز بزار یکم جدا بپزه حدودا ۳۰ دقیقه اونجوری قورمه سبزی روش روغن میوفته و عالی میشه من ناهار قرمه داشتم  

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
وای خداکنههههه 

برای من که اینجوریه،شعله رو ملایم کن قشنگ میپزه،از اول مجبور نبودی قرمه بزاری

الانم هرجوری شد از خداشونم باشه،چه کاریه ماهی بزاری

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تو ۴ ساعت پختو فرستادی ام رفت 😳

اره بابا من اونقدر غذا درست میکنم وارد شدم حتی نمک و ادویه رو هم چشمی میرزم مزه نمیکنم استادشدم

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2728
اها مرسی عزیزم ....وا مگه هنوز ناهار نخوردی 

چرا بابا برا شوهرم فرستادم

برای جا افتادن و خوشمزه تر شدنش من گاهی یه قاشق رب انار بهش می زنم هم ترش میشه هم غلیظ و جا افتاده. از قرمه سبزی که آبکی باشه و هر کدومش یه وری بره بدم میاد

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738

۶ ساعت رو گازه ها چرا نپزه؟خوبم جا میفته نگران نباش 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

شعله روازمعمولی که همیشه میزاشتی یکمی بیشترکن زودترمیپزه همه موادشوباهم بریز اگه غوره داره بریز توی توروببندش بندازداخلش.ازصدای قل قلش کیف میکنی.آخرش هم که پخت کم کن زیرشوتاروغن بیفته روش