2737
2734
عنوان

خواهرام بدبختم کردن کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 64 پست
بس ک کله خرابم یکساله قطع رابطم 

رو خودت کار کن انقد دهن بین نباشی شاید اونا هم صلاحتو میخوان خدا میدونه ولی تا وقتی بی اراده ای وضعت همینه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره اینقد نفرینشون کردم بعد من قطع رابطه کردم اونم هارت پورت میکنه قشنگ آینده و همه چیزمو کرده خا ...

خب چجوری باعث شده جدا شین؟ شما که همو دوست داشتین نباید یکی دیگه باعث جدا شدنتون میشد .خاله منم باعث طلاق دخترش شد انقد عیب رو دامادش گذاشت مجبور شد طلاق بده با اینکه چقد دختر خالم و دوست داشت فرار کرد رفت از دست خالم 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
اون چطور  چطور رفتی با مرد مطلقه

بهتر پسرهای این دوره هست عزیزم ..اگه با یه پسر  ازدواج کرده بودم شاید آنقدر خوشبخت نبودم ک الان هستم ..بچه شوهرم پیش خودمه عاشقانه دوسش دارم خودم اصلا ازدواجی نداشتم 

خب چجوری باعث شده جدا شین؟ شما که همو دوست داشتین نباید یکی دیگه باعث جدا شدنتون میشد .خاله منم باعث ...

منم شوهرم از دست خواهرم قرار کرد

هنوز ک هنوزه خواهرم گم نمیشه بره

دوستان عزیز وارد لینک تلگرام زیر بشین و تا ولادت حضرت زینب (س) وقت دارید تو چله بی نظیر آیت الکرسی شرکت کنید گره از کاراتون باز بشه ان شاالله

https://t.me/Ayekorsi40

بهتر پسرهای این دوره هست عزیزم ..اگه با یه پسر  ازدواج کرده بودم شاید آنقدر خوشبخت نبودم ک الان ...

بچه هم داشت؟

هر کس انگار جوریه

بعد من با مرد مطلقه نمیرفتم اگ دختر بودم 

میخواستمم بابام نمیذاشت

2706