2737
2734
عنوان

از تهوع و ویار بارداری متنفرم دوست دارم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 103 پست
بنده برگزیده خدایی تو

🤣😅

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ظرفات بده شوهرت بشوره.غذای فردا شب امشب بده کم کم شوهرت اماده کنه چون ویار سخته واقعا هیچیش نمیشه کرد اگه خونت بهم ریختگی نداره هفته ای دوبار جارو بزن 

اگه خانوادت نگهداری میکردن خوب بود

2728
اگه آبلیموداری درشوبازکن بوکن یایه وقتایی توچاییت یه مقداری زنجبیل بریززیادنه هااینادکترم وقتی ویارم ...

من هرچی بخورم چه شور چه شیرین چ ترش 

بازم دهنم بلافاصله تلخ و بدمزه میشه جوری ک از هرچی ک فکرشو بکنی بدم میاد

وای یادخودم افتادم

اینکه میگی همش یا اینوری میخوابی یا اونوری دقیقا منم همینجور همش افتاده بودم رو مبل تنها منظره روبروم سقف بود😕😕خیلی بد بود خونه کثیف رونگاه میکردم از ناتوانی خودم عصبانی مبشدم که نمیتونستم کاری بکم

انگار دوتاوزنه 20کیلویی آویزون بود به شونه هام😣😣😣

تا4ماه همین وضعم بود

من هرچی بخورم چه شور چه شیرین چ ترش  بازم دهنم بلافاصله تلخ و بدمزه میشه جوری ک از هرچی ک فکرش ...

وای قشنگ درکت میکنم کاش بقیه م درک کنن😔

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2738
ظرفات بده شوهرت بشوره.غذای فردا شب امشب بده کم کم شوهرت اماده کنه چون ویار سخته واقعا هیچیش نمیشه کر ...

خانواده ها مخصوصا مادرشوهرم هیچ اهمیتی نمیدن 

دیشب چند بسته قرمه و کرفس اورده میگه بپز بخور تو دلم گفتم خیلی میتونم بپذم....

قربونشون برم از جلو در تو نمیان دم در وایمیسن حال احوال

2706