2737
2739

برابری یعنی زن حق طلاق داشته باشه برابری یعنی ارث و ویه زن و مرد برابر باشه برابری یعنی ازمون استخدامی میزارن به تعداد مساوی زن و مرد بگیره نه فقط مرد ، برابری یعنی زن حق خروج از کشور داشته باشه همینجور که مردا دارن .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بعضی خانما دوست دارن اتفاقا سربازی برن ، تو دنیا خیلی از خانمها با میل خودشون میرن مگه چیه

خانوما اگه دوست داشته باشن میتونن آموزش نظامی ببینن و مانعی نداره.......اگه باز قانون سربازی بود برا خانوما همه میگفتن واااای این چه قانون مزخرفیه....آخه زن میتونه وسط پری بشین پاشو بره😄😄😄😄😄😄😄

🇵🇸🇵🇸🇵🇸 در کرب و بلا بیطرفان بیشرفانند/تاریخ همان است. حسینی و یزیدی  یاایهاالعزیز😭😭😭
خانوما اگه دوست داشته باشن میتونن آموزش نظامی ببینن و مانعی نداره.......اگه باز قانون سربازی بود برا ...

پس ورزشکارا چیکار میکنن ، یه پریودی دیگه بعدشم کی گفته سربازی همش دراز و نشسته ما که پسرای فامیل و داداشای خودمو دیدم

2731
آزادی یعنی اینکه وقتی دختری میره بیرون متلک بهش نزنن آزادی یعنی دختری دوست داره دوچرخه سواری کنه چم ...

از نظر متلک گفتن فکر کنم یکم دیگه تلاش کنن خانوما برابر میشن....از پارک برمیگشتیم یکی دو سال پیش...دختره حرفایی میزد به پسر ه که کله من دود کرد😯😯😯😯😯😯

🇵🇸🇵🇸🇵🇸 در کرب و بلا بیطرفان بیشرفانند/تاریخ همان است. حسینی و یزیدی  یاایهاالعزیز😭😭😭
از نظر متلک گفتن فکر کنم یکم دیگه تلاش کنن خانوما برابر میشن....از پارک برمیگشتیم یکی دو سال پیش...د ...

نمیدونم کجا زندگی میکنید سمت ما که هنوز به این مرحله نرسیده، دیگه دوره دخترای که سرش داد میزدن انگاری خدا رو شکر داره تموم میشه.

پس ورزشکارا چیکار میکنن ، یه پریودی دیگه بعدشم کی گفته سربازی همش دراز و نشسته ما که پسرای فامیل و د ...

مثال گفتم دراز نشست رو......خیلی چیزای سختتر هم دارن.....از صبحگاه اینا بگیر تا چمیدونم بالا رفتن از کوه و کمر و میدون تیر و اینا.....لج نکنیم دیگه....خیلیاش با روحیه اکثر ما خانوما سازگار نیست عزیز

یعنی کسی صرفا به خاطر جنسیتش محدودیت نداشته باشه 

و قانون بدون درنظر گرفتن جنسیت برای همه شرایط یکسان برای  رسیدن به خواسته هاشون فراهم کنه 

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2738
مثال گفتم دراز نشست رو......خیلی چیزای سختتر هم دارن.....از صبحگاه اینا بگیر تا چمیدونم بالا رفتن از ...

چی بگم من که دخترا رو میشناسم که ورزشکارن مشکلی با درازو نشست و کوه نوردی ندارن کلا نظر من اینه سربازی مثل خیلی از کشورهای دیگه اختیاری باشه اخه خیلی از پسرا هم هستن از سربازی فرار میکنن یا اینکه کلا از ترسشون نمیرن . در هر صورت دخترای ما مگه با بقیه دخترای دنیا چه فرقی دارن فقط از کودکی بهمون گفتن تو حساسی و نمیتونی به تواناییهامون ایمان نداریم ، در ابعاد خیلی کوچیکتر میگن زن کار کنه زود پیر میشه🙈همه اینا رو میگن تا زنا رو خونه نشین کنن و به توانایی هاشون اعتماد نکنن.

چون اون وقت زنهام باید برن سربازی

مرد های زیادی هم داریم توانایی و شرایط روحی برای سربازی رفتن ندارن

نمیشه گفت سربازی به جنسیت ربط داره مهم روحیه افراده

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند

یا اینکه دوست داشتید ریش داشتید

نگید نه چون تساوی نمیشه اگر بگید خوب خدا خواسته مردها ریش داشته باشند به ما چه جسمشون این جوریه

خوب جسم ما زنهام رو هم خدا اینجور آفریده و گفته که بعضی کارها رو نکن مثل لباس پوشیدن

2706