2737
2739
عنوان

کس هست باردارباشه..یادربارداری

101 بازدید | 14 پست

من باردارم به امیدخدا.ازدیشب یک دفعه مچ دستم شروع کردبه دردنمیتونم دستموبه سمت راست بچرخونم ازدردوسط مچم انگارشکسته توروخداراهنمایی کنین ودعاانشاالله چیزی نباشه بگذره

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

من مچ پام انگار پیچ خورده باشه درد میکرد چون فشارم چندبار بالا رفت پلاکتمم بالا بود محض احتیاط رفتم دکتر،همه چی نرمال بود گفت پس عادیه،کلسیم ادامه بده

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

بچه ها واژنتون تیر میگشه؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مچ پام انگار پیچ خورده باشه درد میکرد چون فشارم چندبار بالا رفت پلاکتمم بالا بود محض احتیاط رفتم ...

خب شدی؟من مچ دستمه

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
تو بارداری ازین چیزا هست گرم بگیر مچ دستت رو کیسه اب گرم بذار روش

استرس افتاده جونم میگم نکنه فلج بشم..خدایارحم کن

نه نترس فلج.نمیشی  گرم بگیر فقط اگر پتو برقی داری که عالیه اگر.نه کیسه اب گرم بذار

بایدکیسه اب بزارم..انشاالله خوب بشه

2738
میشه نترس من یه دردایی میگرفت دست و پام که چنگ به درد و دیوار میزد درد عصب بود نفسم نه میومد نه میرف ...

خدتبزرگه انشاالله که خیره..پناه برخدا

بچه ها واژنتون تیر میگشه؟

هرازگاهی وقتی رحم هرهفته شروع به بزرگترشدن میکنه تیرمیکشه انشاالله خیرطبیعی هس

هرازگاهی وقتی رحم هرهفته شروع به بزرگترشدن میکنه تیرمیکشه انشاالله خیرطبیعی هس

اسم برا دخملت انتخاب کردی؟من هیچ اسمی به دلم نمیشینه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
اسم برا دخملت انتخاب کردی؟من هیچ اسمی به دلم نمیشینه

خداکنه سالم باشه سلامت زایمان کنیم..یاطلایاترمه یاگیسوبین این سه تایکیش میزارم به امیدخدا

خداکنه سالم باشه سلامت زایمان کنیم..یاطلایاترمه یاگیسوبین این سه تایکیش میزارم به امیدخدا

عزیزم از کیسه آب چیزی میدونی؟من نگران پاره شدنشم 

انشالا که خداحفظش کنه و نامدار باشه

عزیزم از کیسه آب چیزی میدونی؟من نگران پاره شدنشم  انشالا که خداحفظش کنه و نامدار باشه

نه خیلی چیزی نمیدونم اماکارسنگین نکن ..فشاربهت نیادمشکلی نیست

2706