2737
2739

برای پسرخالم چندبار مسائل ریاصیشو فرستاده حل کنم اصلا یه دستت درد نکنه خشک و خالیم نمیگه امروزم از ساعت ۷صبح منو بسته به زنگ منم الان رفتم واتساپ دیدم باز سوال فرستاده دوسه تاشو حل کردم گفتم همینارو بلدم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

وا ول کن مگه تو حل تمرینی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

من موندم اینامیخوان چی یاد بگیرن 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضیا ادما همینن ادم میگه اصن اشتباه کردم محبت کردم

اره واقعا

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2738

دقیقاااا نوه خاله منم همینه سوال ریاصیشو میفرسته دیر جوابم میدی بهش برمیخوره میگ من خودم بلد بودم خودم حل کردم 

بلاکش کن بره بابا

There is GOD💚💚💚   ..                                               
دیر جواب بده یعنی هفت صبح زنگ میزنه هشت نه شب انلاین شو نگاه کن 

مجبورم اخه خودم کلاس دارم واگرنه جواب نمیدادم

شاید به غیر از تو‌ نمیتونه به کسی بگه. عیب نداره کمکش کن 

یه دثتت درد نکنه نمیتونه بگه؟مگه وظیفمه؟

2706