2733
2734
عنوان

درد شدید دارم

225 بازدید | 12 پست

نوبت زدم ب منشیم شرایطم و گفتم گفت فردا بیا

رفتم مرکز بهداشت گفت چیزی نیست اما زیر دلم درد دارم الان بلند شدم راه میرم 

زنگ زدم یکی از اشناهام زایشگاه گفته هروقت فهمیدی کیسه ابت پاره شده بیا سریع اینجا 

ترس برم داشته اخه هنو سی و هفت هفته نشدم

یعنی درد زایمانه واقعا

صب تاحالا زیر دلم شدید درد میکنه نکنه از چیز دیگه هست؟

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

تو ماه اخر بارداری این دردا پیش میاد شدید شد میری زایمان گلم بچت کامله دیگه نکران نباش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

دردات منظمه یاغیرمنظمه ؟

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرم نگهش دار ببین بهتر میشی. دیگه شما پا به ماهی ترس نداره که باید منتظر باشی

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2728
2738

اگه شبیه درد پریودیه و منظمه مثلا ۵ دیقه یه بار آماده باش

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
دردات منظمه یاغیرمنظمه ؟

غیر منظمه فقط میدونم خیلی بهم فشار میاد طوری ک حس میکنم دسشویی دارم

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
میگیره ول میکنه یا یه تیکس دردت؟

ی طولانی ادامه داره یهو اروم میشه اما رفع کامل نمیشه بعد ی قسمت کم باز میاد مخصوصا وقتی میشینم اما راه میرم نیست کافیه بشینم زود شکمم سفت میشه 

غیر منظمه فقط میدونم خیلی بهم فشار میاد طوری ک حس میکنم دسشویی دارم

عزیزم یه دوش آب گرم بگیر.فقط راه برو.وقتی دردات منظم شدبروبیمارستان فقط راه برو 

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
عزیزم یه دوش آب گرم بگیر.فقط راه برو.وقتی دردات منظم شدبروبیمارستان فقط راه برو 

صبح بلند شدم این درد بود بعد دیگه کم شد باز اومد اول طولانیه بار دوم کمه راهم ک میرم هست اما کم 

وقتی میشینم ب شدت شکمم سفت میشه و بهم فشار میاد نگرانم برا بچه نکنه مشکلی باشه