2737
2739
عنوان

بلاخره بیبی چک زدم🤐🤐🤐

321 بازدید | 21 پست

دویتان بیبی زدم الان ولی چرااینطوریه؟

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی😭😭😭؟؟اخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شدس...🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صلوات فرستادم برات عزیزم

مررررسییییی عزیزدلم

منم برای شما میفرستم😙😙😙

عصری سونو دارم دعا کن همه چی اوکی باشه

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

چجوریه

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2738
مررررسییییی عزیزدلم منم برای شما میفرستم😙😙😙 عصری سونو دارم دعا کن همه چی اوکی باشه

انشالله سالم باشه گلم🌸🌸🌸🌸🌸💓💓💓💓💓

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
انشالله سالم باشه گلم🌸🌸🌸🌸🌸💓💓💓💓💓

ممنوووونم😚😚😚😚ان شاءالله

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
مررررسییییی عزیزدلم منم برای شما میفرستم😙😙😙 عصری سونو دارم دعا کن همه چی اوکی باشه

خانومی بببن الان زدم وباادرار اولم ولی ی خط خیلی کمرنگ تومنطقه cافتاده خیلی کمرنگه

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی😭😭😭؟؟اخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شدس...🤲🤲🤲

براي امضاتون صلوات فرستادم میشه شما هم واسه امضام صلوات بفرستید 

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون
2706