2733
2734
عنوان

اونایی که به اجبار شوهرشون میخوان مهاجرت کنن یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 55 پست
پس فکر کنم از من بزرگ‌تری 😂😄

چه بدونم 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
من میخوام خودمم نرم 

خو اگ رفتی منو ببر ..ب فرزند خوندگی قبولم کن..دختر خوبیم مامی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بده از این شوهرا

اصلا خوب نیست 

فقط به خاطر منافع خودش و بچه دار شدن میخواد بره اصلا من براش مهم نیستم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2728
منم مثل توام‌دوست ندارم برم‌توغربت اصلاادم ازخونوادش ازدوستاش از شهرش از ایران دورباشه حس تنهایی وغر ...

هنوز که حامله نیستم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
تحمل دوری نداری چرا اصلا ازدواج کردی؟  میخوای بچتو بفرستی مدرسه دولتی که دل نمیسوزونن مگه اینک ...

اینا هم هست 

شماها که مهاجرت میکنید وضعتون خوبه چقدر سرمایه دارید ؟

نمیدونم چقدر سرمایه لازمه 

اصلا خودمو قاطی این بحث نمیکنم 

2740
شوهرت کارش دولتی ازاد چیه بلاخره از منی که ۳تومن حقوق میگیره یه خونه ۸۰۰میلیونی داره بهتره دیگه

بله شغلش آزاده 

کارخونه داره

خوب شما میتونید برید ما تو حسرت میمونیم به نظرم مهاجرت برای ادمای مثل ما هست شما که تو ایران همه چی ...

فقط مشکل پول نیست 

من کلا دوست ندارم برم 

دوری از خانواده خیلی سخته 

فقط مشکل پول نیست  من کلا دوست ندارم برم  دوری از خانواده خیلی سخته

واقعا همش پول نیست 

من الان خیلی خوشبختم خانواده خوب شوهر خوب و دلسوز دختر نازم دارم شایدم یه نی نی تو دلم باشه خیلی احساس خوشبختی میکنم فقط پول به اندازه خوراکم دارم خونه دارم خداروشکر ولی پولی که بخوام باهاش خرج کنم چیزایی که دلم میخواد بخرمو ندارم

واقعا همش پول نیست  من الان خیلی خوشبختم خانواده خوب شوهر خوب و دلسوز دختر نازم دارم شایدم یه ...

خوبه که خوشبختی

عزيزم سخته ولي بايد ببيني اينده بچت كجا بهتره. 

همه ما كه غربت هستيم مثل شما برامون سخت بود كه بياييم از ايران بيرون. و همه مثل شما فاميل داريم. همه دلتنگ ميشيم. ولي بايد ببيني كجا پيشرفت خودت و شوهرت و بچت هست. رشته هاتون چي هست و اينكه ايا در خارج موفق تر هستيد؟

فقط يك كاري نكن كه چند سال بعد افسوس بخوري .

كدوم كشور شوهرت ميخواد بره و چجوري؟ 

شايد جايي بره كه خانوادت هم بعد چند سال بياد پيشت.