2733
2739
عنوان

اونایی که به اجبار شوهرشون میخوان مهاجرت کنن یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 55 پست
چند سالته😂

خودم که خرسسسس سالمه ولی خوب نی نی تو دلم بچه است 😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اجبار دارم  رو این موضوع و شوهرم مثله شماست . ولی اینده ای که اونجا دارم رو  میدونم خیل ...

شوهرم میگه اونجا بچه دار شیم بعدش برگردیم ولی من دوست دارم دوران بارداریم پیش مامانم باشم 

من و شوهرم حتی زبان فرانسوی هم یاد گرفتیم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
منم مثل شمام میدونم هیچوقت نمیتونم غربت رو تحمل کنم حتی یه شهر دیگه چه برسه یه کشور دبگه 

منم سه سال از خانوادم دور بودم خیلی خیلی سخته

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
منو به فرزندی قبول کنید ببرید

🤪😄

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740

خیلی باحاله که

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
شوهرم میگه اونجا بچه دار شیم بعدش برگردیم ولی من دوست دارم دوران بارداریم پیش مامانم باشم  من ...

منم مثل توام‌دوست ندارم برم‌توغربت اصلاادم ازخونوادش ازدوستاش از شهرش از ایران دورباشه حس تنهایی وغریبی بهش دست میده.واقعایه جابری باهات فارسی صحبت‌نکنن نتونی بازبون خودت باهاش ن ارتباط برقرارکنی اصلالذت بخش نیست برای من  😓حالاشماحامله‌ای ادمم حاملگی خونه مادرش اینا باشه خب بهتره راحت تره یه جوری رتضیش کن نرید

خب من تحمل دوری رو ندارم  خیلی برام سخته کسیو نداشته باشم

تحمل دوری نداری چرا اصلا ازدواج کردی؟ 

میخوای بچتو بفرستی مدرسه دولتی که دل نمیسوزونن مگه اینکه معجزه بشه، یا بفرستی غیر انتفاعی که هر سال کم کم باید 30 میلیون بدی؟ میخوای هوای نا سالم هر روز نفس بکشه؟ میخوای تورم بعدها کمرشو دور از جون بشکنه؟ میخوای فارغ التحصیل بشه و نا امید از کار پیدا کردن؟ میخوای 40 متر خونه نتونه تو جای خوب شهر بخره؟ 

خود دانی....