2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فعلا که یک ساله ازدواج کردم هنوز تصمیم نگرفتیم برا نی نی دار شدن

انشالله هروقت که خواستین یه نی نی تپلی ناز بیاری واسه منم دعا کن زود بچه دار شم بچم سالم باشه

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2728
زیاده؟؟😅

آره دیگه برا بچه داشتن الان اون یکی دامادمون ۲۶سالشه بچش فردا به دنیا میاد

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2738
گفتم الان میگی ۴۰ ی چیزی😅

نه خب خودشون میگن زیاده برا بچه داشتن مثلا اون یکی دامادمون ۲۶سالشه بچش فردا به دنیا میاد

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
الان سن ازدواج رفته بالا۴۰ساله ها هنوز مجردن دیر نمیشه نگران نباشید

بچه دار شدن یکمم بر میگرده به علاقه دو طرف مثلا من عاشق بچم میدونم هیچوقت خسته نمیشم تو فامیل همه بچه هاشونو میسپارن به من سنیم ندارم ولی ذوقشو خیلی دارم شوهرمم دوس داره واسه همین زود دوس دارم بیارم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
خخخخخخ یارو چهل سالشه زن نبرده

خب دیگه بلاخره هرکسی یه نظری داره دیگه

به نظرمن تفاوت سنی هر چی کمتر باشه با بچه بهتره البته نه اینکه مثل یکی از دوستا من ۱۳سالگی ازدواج کنی به هر حال هرچیزی‌متعادلش خوبه

2706