2733
2739
عنوان

عکس بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین بیبی دیر تر از ازمایش نشون میده.از آخرین روزی که اقدام داشتی ۱۰روز بگذره ازمایش معلوم میکنه ۱۴تا بیست روز بگذره بیبی معلوم میکنه.یکی دیگه جهت اطمینان از این تاریخی که گفتم حساب کن بیبی استفاده کن ایشالله خوشحال بشی

اره نترس بچه دیگه خدارو شکر کن به بعضیا نمیده

اگه واقعا باشم که شکرمیکنم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
نترس عزیزم برو آز بده خیالت راحت میشه اگه بارداری استرس واست خوب نیست پس بدو برو آزمایشگاه ایشاالله ...

😕

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2740
بچه دومت؟

اره تنبلی دارم تیرماه یه سقط داشتم

سلام بچه ها استاتر اجازه هست منم عکس،بی بی رو بذارم امروز موعدمه ک نشدم

بزارعزیزم