2737
2739

سلام دوستان رفیقم با رلش دعواش شده از من میخواد ک پیام بدم ب رلش ک حالش خوب نیست ی متن خوب میخوام ممنون میشم کمک کنید فقط لطفا ی متن خوب بگید ثواب داره همین دیگه لطفا غیر این چیزی نگید چون داستانش فرق داره طرفم منو نمیشناسه چجوری خودمو معرفی کنم ممنون میشم عشقا کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو دل کسی رو نشکن که واقعا عاشقته اون ذاتا دوستت داره و این حرفا.  . میشه برا تاپیک آخرم گزارش بزنی ؟ صلوات می فرستم برات لایک کن متوجه شم

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد                         آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
بهش بگو دل کسی رو نشکن که واقعا عاشقته اون ذاتا دوستت داره و این حرفا.  . میشه برا تاپیک آخرم گ ...

چشم عشقم گزارشم میزنم میتونی این متنو ادبی تر قشنگ تر بگی و اینکه طرفم منو نمیشناسه اولین برخورده چجوری خودمو معرفی کنم اینارو بگو عزیزم ممنون میشم خیلی مهمه طرفم وکیله