2737
2739
عنوان

میوه فروش

121 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من شوهرم میوه فروشه الانم فصل پرتقاله 

میخاد بره رامسر پرتقال بیاره 

فرمانداری براحتی برگه تردد نمیده 

شما میدونین مسیر گیلان ب مازندران باز هست یا نه؟؟و چجوری از وضعیت تردد مطلع شم؟؟؟

والا مایی ک تو خود مازندرانیم اجازه نداریم از شهر بیرون بریم جاده رو‌نمیدونم والا

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مایی ک تو خود مازندرانیم اجازه نداریم از شهر بیرون بریم جاده رو‌نمیدونم والا

مرسی که گزارش زدی صلوات می فرستم الان برات

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد                         آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
2728
مرسی که گزارش زدی صلوات می فرستم الان برات

قربونت

وای خیلی دلم میخاس عکستو ببینم😅

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)