2737
2734
ولش کن هیچکاری نکن.بزار سزارین بشی.این همه دردطبیعی بکشی چی بشه.بزار سزارین بشی بهتره.

خیلی باحرفت موافقم .اما اینا تا زجر کش نکنن سز نمیکنن ک .بمیرن ایشالله من ک راضی نیسم ازشون 

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘
زیاد نگران نباش...فقط حتما برای چکاپ ضربان قلب بدی دکتر ی روز در میان....خودم هم وضعیت تو رو داشتم.. ...

از فردا باید برم یسره چکاپ.با امپول فشار دردت نگرفت ؟؟ از قصد شربت زعفرون علیظ خوردی؟؟؟

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تازه زایمان کردم.دقیقا شرایط تو رو داشتم .دکتر سزارین کرد.اگه دکترت خوب باشه.نمیزاره اذیت شی

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
خیلی باحرفت موافقم .اما اینا تا زجر کش نکنن سز نمیکنن ک .بمیرن ایشالله من ک راضی نیسم ازشون 

فدات.وقتی بچه پایین نباشه و آمادگی طبیعی نداشته باشی.خدای نکرده ممکنه برای بچه مشکلی پیش بیاد یا مدفوع میکنه تو شکم و... مجبورن سزارین کنن.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2731
 از فردا باید برم یسره چکاپ.با امپول فشار دردت نگرفت ؟؟ از قصد شربت زعفرون علیظ خوردی؟؟؟

چون سر ۳۸هفته بخاطر فشار بالا بستری شدم برای زایمان با سرم فشار ولی نشد و دکتر گف هنوز وقت داری....دیگه موند تا اونموقع از قصد خوردم همش می ترسیدم بچه مدفوع کنه تو شکمم و نفهمم....بعدش هم بستری کردن دکتر فهمید همون مریض قبلی هستم....امتحان کردن ولی تا ۲ فینگر بیشتر باز نشدم و آخر سزارین

عزیزم حتما برو پیش ماما خدای نکرده اگه بچت مدفوع کنه و مدفوع خودشو بخوره خیلی بدتره مخصوصا حالا که میگی 40 هفته شدی.جاری من بچش اینجوری شد نگران نباش ولی بیخیالش هم نباش حتما تمروز برو فردا دیره.انشاالله بسلامتی بچت بغل کنی

منم تازه زایمان کردم.دقیقا شرایط تو رو داشتم .دکتر سزارین کرد.اگه دکترت خوب باشه.نمیزاره اذیت شی

هم دکتر خودم میگه وقتی بچت اندازش خوبه سرشم سفالیکه مشکلیم نداری اصلا و ابدا نمیشه سزت کنم.خداکنه اونروز ک بیمارستان رفتم دکتر شیفتم هواسش بهم باشع و دلسوز .البته من ماما ام گرفتم ک تنها نباشم و لااقل زجرکمتر بکشم

جاری خودم بدون هیچ دردی رفت زایشگاه صب رفت شب بچه به دنیا اومد،البته جاری من بدون هیچ علامتیم بود ،ولی زیاد پیاده روی میکرد جوری که اخراش همش میترسیدم سر بچش چون پایین بود ی کاری بشه

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2740
فدات.وقتی بچه پایین نباشه و آمادگی طبیعی نداشته باشی.خدای نکرده ممکنه برای بچه مشکلی پیش بیاد یا مدف ...

وای نگو تروخدا میترسم واقعا .خداکنه ازیتم نکنن فقط خداس اونموقع ب دادم میرسه ن این فلک زده ها😭😭

یاد زایمان‌های خودم افتادم سر هیچکدوم درد نداشتم هر دوتا طبیعی بدون بی حسی اپیدورال وای خدایا چه زود گذست

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
هم دکتر خودم میگه وقتی بچت اندازش خوبه سرشم سفالیکه مشکلیم نداری اصلا و ابدا نمیشه سزت کنم.خداکنه او ...

عزیزم .خدا کمکت کنه .منم بچم سفالیک بود .ولی بالا بود و دردی نداشتم.بچم اما دکتر گف درشته و اذیت میشم.نگران نباش ببینن نمیتونی اذیتت نمیکنن.چون اگه بدنت نتونه فشار و ضربان قلبت دچار مشکل میشه و اونا سریع می‌فهمند و عملت میکنن.اصلا نگران نباش

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
چون سر ۳۸هفته بخاطر فشار بالا بستری شدم برای زایمان با سرم فشار ولی نشد و دکتر گف هنوز وقت داری....د ...

پس منم از قصد بخورم شربت زعفرون؟؟؟یا بزارم دردم بیاد ای خدا بچه مدفوع نکنه .خالمم بچش مدفوعشو خورده بود سزش کردن اونم دیر شده بود مث من

عزیزم حتما برو پیش ماما خدای نکرده اگه بچت مدفوع کنه و مدفوع خودشو بخوره خیلی بدتره مخصوصا حالا که م ...

میگم امروز برم دهانه رحممو تحریک کنه برا زایمان.فردا صبحم برم نوار قلب برا بچه بگیرم بیمارستان.اخه با تاریخ سونو امروز ۳۹ هفته و ۶ روزمه فردا ۴۰ هفتمه

جاری خودم بدون هیچ دردی رفت زایشگاه صب رفت شب بچه به دنیا اومد،البته جاری من بدون هیچ علامتیم بود ،و ...

اره منم ن علاعمی دارم ن هیچی .اما پیاده رویم نداشتم الان یدره راه میرم تو خونه و قرمیدم .من بچمم بالاس پایین نیومده میگن بچت هنو سر دلته

پله نداریم متاسفانه خونه دربسته اپارتمانی نیس.الان باکرونا هرجا زنگیدم اپیدورال و بی دردی انجام نمید ...

عزیزم تا میتونی اناناس بخور 

اناناس گرمه پشتش ی چیز سردم بخور

دهانه رحمتو‌ب شدت نرم میکنه و‌باعث میشه یهوو باز بشی 

من از چارسانت پریدم ۹اصلا دکترمم تعجب کرد البته گفت چون دهانه رحمت نرمه سختت باشه تا چارسانت

برای پایین امدن بچه هم حالت سجده کن دستاتو‌ب طرف بالا بکش