2733
2734

خب پولدار زياد داريم اونا ازدواج ميكنن 

اوني هم كه نداره با كمترين امكانات و سختي ازدواج ميكنن دگ

بدون مراسم و با مادرشوهر

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
😑😑ولی بعضیا چ راحت ازدواج میکنن ‌ به خدا😑😑

خب توقعات رو بیارید پایین اگه من بگم چطوری عروسی کردم میرید خدا رو شکر میکنید 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چی رویاست همه چی.از دیشب تو شوکم که چطور ۳تا دونه انار گرفتیم شد ۳۵.دلمدنمیاد بخورمشون،نگه میدار ...

۳ تا؟

کیلو ۱۵ تومنه مگه میشه ۳ تا ۳۵!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
به یه مرده میگن چرا ازدواج کردی؟  میگه فشار خانواده از بالا  و فشار اون لامصب از پایین

وای 🤣بفرستم برا شوهرم 😂

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2731
واقعا موندم خودمم.پولم پیشم نبود زیاد مثلا میخواستم لیمو شیرین و سیب هم بخرم.هرچی داشتم دادم سه تا د ...

شاید اشتباه کرده..یه باردیگه برو بپرس

من کیلویی ۲۰ -۲۲ رو اوایل که انار تازه اومده بود شنیدم ولی الان تا حدود ۱۵ گرونشو دیدم

2738
بعد از شوکه شدن و پرداخت مبلغ مورد  نظر فهمیدم کیلویی۲۵ هست😅

تو کدوم منطقه اید که انقدره؟😐

من گرون ترین اناری که دیدم کیلو 15 بود

خودم همیشه میرم تو سبدی میخرم که بتونم زیاد بگیرم،کیلو 5،6 تومن میخرم اونا رو

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
پول ندارن خب . چرا ما نباید ازدواج کنیم باهم 😫😫😫😭😭😭😭من دوسش دارم . چرا باید اینقدر بدبخت باشه ...

چیکارمیشه کرد من خودم الان سه ساله یه مانتونخریدم فقط لباس زیریکی دوتاخریدم میوه هم که فقط خیاروگوجه ونارنگی خریدم تاحالاب زورپول وام واجاره رومیدیم

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺
       شاید اشتباه کرده..یه باردیگه برو بپرس من کیلویی ۲۰ -۲۲ رو اوایل که ...

منم بخدا همه جا کیلویی۱۵ میدیدم تا دیروز نخریدم داشتم تو خونه.پوستشو میذارم رو دندونم برا چرکش،اونیکه خونه داشتم کامل خشک شده بود پوستش خیر سرم رفتم بخرم که پوستش نرم باشه.۳تا برداشتم گذاشت رو ترازو گفت۳۵،یه نگاه به یارو یه نگاه به انار کردم به خودم اومدم و دیدم باید پولشو بدم😅😅پولو دادم بعد زبونم باز شد گفتم کیلویی چنده گفت ۲۵😓😓دیگه باهمون شوک اومدم تا خونه

بچه ها تو رو خدا اول صبح موج منفی نفرستید

فقط اینو بگم اگر ایمانتون قوی باشه هم ازدواج میکنید  هم بصورت معجزه آسایی بی پولی تون رفع میشه

ماهم داریم از گرونی رنج می‌بریم اما برکتی که خدا تو کار می آره رو فراموش نکنید

الان این ویروس منحوس شرایط رو برای همه بد کرده

ولی ان شاء الله به دعای همه شما 

این ویروس منحوس هم ریشه کن میشه و خدا خودش رحم می‌کنه

تعویق ازدواج اشتباهه

توقع رو بیارید پایین به هم سخت نگیرید طلای آنچنانی نخواید 

به خدا همش حل میشه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706