2733
2734
خیلی کم می گیره 

توفیش حقوقیش زده 3تومن ودویست ولی نمیدونم صندوق بازنشستگی وچی وچی درمیان دوستاشم اینطوری بودن اون روزیکیشون میگف

واسه سلامتی عزیزانتان وعزیزانم صلوات محمدی بفرستین🌺🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تقریبا،ولی خیلی شیرییینهه😅

خب دیگه اینا هر دو دونش یک کیلو یا یک کیلو نیمی میشه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
کرجم.یعنی به منطقه ربط داره؟؟خاک بر سرش اگه گرون داده حرومش باشه

کرجم نباید انقد باشه😶گفتم شاید از ولنجک یا آجودانیه اینا گرفتید که انقد گرون دادن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2740
یعنی میری از خوده میدون بار میخری؟میوه فروشی نمیری؟

از تره بار شهرداری هم خریدم ولی به درد نمیخورد

میرم از میوه فروشی های معمولی میخرم اونایی که یه ذره ریز باشه یا یه تَرک کوچیک داشته باشه تو سبدای جدا میذارن ولی داخلش مثل انار معمولیه قرمز و شیرین با قیمت کمتر از اون معمولیایی که گذاشتن تو مغازه میخرم ولی زیاد دیگه چون با یکی دو کیلو سیر نمیشم😅

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
😅😅😅نگو نگو از دیشب همش تو فکرشم.بذار فراموش کنم چه کلاهی سرم رفته

فدا سرت تنت سلامت😍😘❤