2733
2739

تا حالا نمیدونم کائنات چیه جذبم قبول ندارم‌

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

به  نظرم کائنات هیچ  کاره خدا همه کاره

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوشتن آرزوها از نظر روانی بافقی میشه ادم مصمم تر بشه و خواسته هاش رو هی تکرار کنه و ف آموزش نکنه

دعا هم باعث میشه با منبع هستی ارتباط بگیره و خدا هم کمکش میکنه بیشتر ان شاءالله 

رابطه با کائنات رو هم نمیدونم تقریبا چیه

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2728

یه بار با تمام باور یه اتفاقی رو پیشرفتم با جذب و کائنات بعدش ک کلا برعکس شد فهمیدم خدایی ک انقد بمن لطف داشته نباید کائنات و جذبو پیشه میکردم کلا زده شدم ... فقط خدا و بس ...

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

کائنات یعنی جذب انرژی مثبت 

تو خدا رو بابت داشته هات شکر کنی 

ازاون چیزی که داری راضی باشی وشکر گذار خدا باشی

و این شکر گذاری برات عادت میشه 

و خدا هم بابت شکر گذاری هات بیشتر تو رو به خواسته هات میرسونه

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2738
کائنات یعنی جذب انرژی مثبت  تو خدا رو بابت داشته هات شکر کنی  ازاون چیزی که داری راضی با ...

الان چند روزه دارم شکرگزاری رو انجام میدم و خواسته هامو از خدا میخوام،یعنی ادامه بدم به ارزوهام میرسم؟میگن زندگی متحول میشه

اینکه قانون جذب و...کاملا درسته و منطبق بر اسلام بماند شکر گذاری که دیگه واضح خیلی خوبه دیگه امتحا ...

دارم انجامش میدم و اولین نتیجه ش ارامشی بوده که گرفتم چون خیلی اشفته بود ذهنم و حین نوشتن پی بردم که واقعا چه نعمت هایی خدا داده بهم کوچیک و بزرگ که اصلا به چشمم نمیومده و ناشکر بودم من و امیدوارتر شدم به زندگیم

دارم انجامش میدم و اولین نتیجه ش ارامشی بوده که گرفتم چون خیلی اشفته بود ذهنم و حین نوشتن پی بردم که ...

همین دیگه آرامش عالیه

همین آرامش باعث میشه زندگیت قشنگتر بشه

فایل صوتی استاد پناهیان رو گوش کن

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2706