2737
2734
عنوان

کار خوبی کردم بنظرتون؟؟؟

347 بازدید | 32 پست

بچه ها سر امتحان علوم،از یکی از بچه ها تقلب خواستم،بعد فرستاد و...الان بعد یکهفته دبیر اومده پیویم که جوابات مثل اونیکی کلاسه چرا(سوالا متفاوت،جوابا مث هم)بعدم نمره کل بچه هارو گذاشت گروه،۱۴ نفر ۰ بودن منم جزوشون،منم بهش پیام دادم ببینید خوب گفتم

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

مگه امتحاناتون حضوریه؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوم سامدلیری من اهل دروغ بافی و داستان سر هم کردن نیستم،راستشو میگم بهتون

من اینسری اولین باری بود که داشتم تقلب میکردم و چوبشم خوردم(من اهل تقلب کردن نیستم این دفعه هم به دلایلی مجبور شدم،چون روز امتحان اسباب کشی داشتیم دوسه روز قبلشم در حال جمع کردن وسایل بودیم نشد بخونم)و مجبور شدم بخاطر اینکه 0نشم جوابو از یکی از بچه ها بگیرم که بازم بخاطر تقلب کردنم 0شدم

خیلی خیلی ازتون معذرت میخوام امیدوارم ببخشید قسمم میخورم موقعی که فصل ۴ رو میخواستین امتحان بگیرین و دو سه روز قبلشم ما در شُرُف اسباب کشی بودیم واصلا شرایط خوندن نبود)

امیدوارم منو ببخشید🙏🏻خیلی خیلی شرمندم

من  دهم شاگردتون بودم نمیدونم یادتون هست یا نه ولی نمره ترمم شد ۱۹،من اهل تقلب نیستم اینسری هم واقعا مجبور شدم به این کار که چوبشم خوردم

دروغ نگفتم بهتون چون فهمیدم مثل تقلب چوبش رو خواهم خورد

امیدوارم منو ببخشید😔متاسفم💔

2728

من نفهمیدم

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
خانوم سامدلیری من اهل دروغ بافی و داستان سر هم کردن نیستم،راستشو میگم بهتون من اینسری اولین باری بو ...

اره خوب مظلوم نمایی کردی 🤣من جاش بودم ۲۰ میدادم بهت

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
2740

آره صادق بودن با معلم بهترین کاره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
من نفهمیدم

معلم امتحان رو گرفت

بعد من جوابارو سوالو رفتم از یکی از بچه ها گرفتم،نمیدونم اون گیج بازی دراورده چیکار کرده که جوابا مال یکی از کلاسای دیگس

بعد الان معلم بعد از یکهفته صحیح کرده،اومده پیویم گفته که چرا جوابات مال کلاس اونیکیه

بعد14نفر از بچه ها ۰ شدن که احتمالا همون دختره رسونده

دبیرای مدرسه ماهم هر وقت تقلب بشه نمره همه رو کم میدن کار درستی هم میکنن مجازی خودش چی هست ک تقلبم ...

دیگ مث ادم میشینم مسئله هارو یاد میگیرم😵

معلم امتحان رو گرفت بعد من جوابارو سوالو رفتم از یکی از بچه ها گرفتم،نمیدونم اون گیج بازی دراورده چ ...

معلم جواب سوال های یه کلاس دیگه رو از کجا،میدونه 

خخخخ اسکل کرده  

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗