2733
2739
عنوان

ررر

154 بازدید | 10 پست

https://uupload.ir/files/bje0_۲۰۲۰۱۲۰۵_۰۲۵۶۳۶

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

م م م 

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2738

قتقهقهت۴خ۴کث۶ک۳۷۳خجن۱عت۱۵ن۲۶جمتا۱۵۲یگسهنسهنسهمشهنس۶نسن۶م۶سح۶ش۵ح۶ش۵ج۶سجث۶جج۶ثچ۶ثثچج۶ثث۶مس۶مث۵حثح۳حث۶حی۶ث۶ج۵ثجج۳ج۶قج۶قازدققتکهثکگ۳خم۳۳خگگهثثهثکه۲فخ.۳هگ۲۶ک۳۶گ۲۶نمپ۲م۷ه۲ن۷پم۷م۲۶۶م۷م۲۷ن۲۶تت۵۱و۱ع۱صدعو۲کثقحپ۸پ۴۸م۳ه۲‌هصکک۱عصعکصععک۲کهخپ۸۴پ۳پ۸اقکاثثکثاکثههثگخ۳گ۳مخخهصککعثعگ۲ه۳۷پ۳۷پگهثصعگصعگه۲گپ۷۳گصعگ۱عم۶۲۷پ۳۲م۶گ۱ع۱گعگه۲صگعصعکعصگ۲گههگ۲۶۲۶۲م۶م۲۱۵م۱۵گع۱گصعکعصککصععصکعصکصعک۱ن۵۶م۲۶۲م۵ن۱گعصعکصع

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃