2737
2739
عنوان

من یع مشکلی دارم میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منظورم پادکست مشاوره است ها؟ فیلم مشاوره میبینی اسمشو میگی ؟

نههه پاکست مشاوره ؟؟ ازکجا میتونم پیداکنم میشه به منم بگی؟

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
اره چونک الان عقدیم کمتر پیششم و به اطرافیانش حسودی میکنم ولی بلداز عروسی خیییلی بهتدمیشم میدونم

من الان عقدم  اما یه مدت تو خونه کنارشم بنا به دلایلی. اما بازم حسودم به همه اطرافیانش. دلیلشم نوع تربیتشه که مادرش میگه باید باهمه خیلی گرم بگیری خیلی صمیمی و خودمونی بشی 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
پادکست های دکتر هلاکویی رو بزنی نت هم میاره من تو ی برنامه پیدا کردم پر پادکست از همه چیه بذار اسمشو ...

ممنون میشم بگی

نههه پاکست مشاوره ؟؟ ازکجا میتونم پیداکنم میشه به منم بگی؟

castbox یه برنامه نارنجیه 

گوگل پلی داره

دانلود کردی وارد شدی بزن باید و نباید های زندگی زناشویی 

دکتر هلاکویی میاد دانلود کن سابسکرایب هم بکن

نه فقط نمیخوام به هیچکس توجه کنه جزمن

من بعضی وقت اینجوری ام همیشه نه

وقتایی که میاد تو ذهنت به حس مالکیتت فکر کن اون فقط مال توعه و با تو میخواد بره زیر یه سقف بین این همه ادم تورو انتخاب کرده پس خلاصه تو با بقیه حتما فرق داری براش هیچکسو با خودت مقایسه نکن

من الان عقدم  اما یه مدت تو خونه کنارشم بنا به دلایلی. اما بازم حسودم به همه اطرافیانش. دلیلشم ...

اوهوم مثل منی

من بعضی وقت اینجوری ام همیشه نه وقتایی که میاد تو ذهنت به حس مالکیتت فکر کن اون فقط مال توعه و با ت ...

😍مرسی از حرفای قشنگت

2706