2737
2734
عنوان

یه سوال خانمانه

444 بازدید | 26 پست

من حدود یکسال قرص ضدبارداری میخورم حالا دکتر گفت دیکه فعلا نخور میخوام بدونم اگر نخورم حامله نمیشم البته جلوگیری طبیعی میخوام داشته باشیم چون دوستم میگفت قرص قطع کن احتمال بارداری خیلی زیاد میشه خب من تا کی باید قرص بخورم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خب .ولی با جلوگیری که باردار نمیشی .برنامه یک زن رو دانلود کن و سعی موقع تخمک گذاری رابطه نداشته ...

ننننننننن نکنیددد

اصن به طبیعی اعتبار نیست

به کاند... هم روغن نزنید و تاریخ چک کنید

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2731
آره خب .ولی با جلوگیری که باردار نمیشی .برنامه یک زن رو دانلود کن و سعی موقع تخمک گذاری رابطه نداشته ...

میدونی زمان تخمک گذاری معمولا کی میشه؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ننننننننن نکنیددد اصن به طبیعی اعتبار نیست به کاند... هم روغن نزنید و تاریخ چک کنید

شوهرم کاندم نمیزاره قرص میخوردم خیالم راحت بود الان میترسم 

وقتی جلوگیری میکنین چجوری میخواین حامله شین اخه..  من اصلا قرصی نخوردم با روش طبیعی۹ سال بعد بچ ...

بلافاصله که آزاد گذاشتی باردار شدی یا وقتی خواستین بچه دار شین زمان برد؟؟ 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
شوهرم کاندم نمیزاره قرص میخوردم خیالم راحت بود الان میترسم 

حتما میگه لذت

باید اهمیت بده به بدن خانومش  کلنم خیلی بهداشتی تره

لذت و اینا قرار داد ذهنی هست 

2738
وقتی جلوگیری میکنین چجوری میخواین حامله شین اخه..  من اصلا قرصی نخوردم با روش طبیعی۹ سال بعد بچ ...

خب خیلیا هم با طبیعی باردار شدن ریسک دیکه 

حتما میگه لذت باید اهمیت بده به بدن خانومش  کلنم خیلی بهداشتی تره لذت و اینا قرار داد ذهنی هس ...

نمیدونم چه دیدگاهی داره اصلا و ابدا از کاتدم خوشش نمیاد ۶ سال حریفش نشدم میگه فقط طبیعی حتی نمیزاره برم ایو دی بزارم 

نمیدونم چه دیدگاهی داره اصلا و ابدا از کاتدم خوشش نمیاد ۶ سال حریفش نشدم میگه فقط طبیعی حتی نمیزاره ...

چمیدونم برو بگو دکتر گفت عفونت گرفتم کاندوم بزاریم 

از اولین تاریخ آخرین پریودت .و اینکه سیکلت اگه ۲۶روزه باشه میشه تاریخ ۱۴م. و اگه برنامه یک زن رو دا ...

مرسی عزیزم

چمیدونم برو بگو دکتر گفت عفونت گرفتم کاندوم بزاریم 

اره فکر خوبیه 

بلافاصله که آزاد گذاشتی باردار شدی یا وقتی خواستین بچه دار شین زمان برد؟؟ 

عزیزم‌من اصلا قرصی مصرف نکردم. تصمیم گرفتم بچه دار شم.  یه ماه نشد باردار شدم.. 

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
2706