2737
2739
عنوان

با این پول کم میشه طلا خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم الان یهو به ذهنم اومد با خودم میگم چرا پولمو راکد نگه دارم؟ باز دلم به بورس خوش بود که عرضه ...

بورس که اوکیه این هفته کلا مثب بود من دی دارم الان تومرحله سود دهی هستش تا عید خوب سود میده ولی صبرمیخاد تاقبل انتخابات اگ طلاهم خریدی بفروش

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2731
دست دو نخر.مستعمل و شکسته بخر بدون سود و مالیاته

اخه میگن در نهایت مالیات گرفته میشه حتی برا سکه ام

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
من با سه تومن النگو خريدم هفته پيش وبا يك ونيم ي گوشواره ريز حلقه اي😐😐😐😐😐

من سردرنمیارم اصلا

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738
سکه نخرم بنظرت؟ اخه من از طلا استفاده ای نمیکنم هرکدوم که بهتره همونو بخرم

راستش منم سر درنمیارم ولی چون طلای بدون اجرت بود خریدم

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
بورس که اوکیه این هفته کلا مثب بود من دی دارم الان تومرحله سود دهی هستش تا عید خوب سود میده ولی صبرم ...

خب اخه من سهام پترول دارم تو ضرره

ثبهساز دارم تو ضرره

خب ربع بخر با پارسیان در ضمن هیچوقت شمش نخر، چون موقع فروش خیلی ازش کسر میشه

جدی؟

شمش چنده؟ 

عمه من یدونه شمش گرفته من میگفتم خوشبحالش خخخخخ

خب ربع بخر با پارسیان در ضمن هیچوقت شمش نخر، چون موقع فروش خیلی ازش کسر میشه

نیم سکه شاید پولم برسه

گفتن شیش و نیم میلیونه