2737
2734
عنوان

با این پول کم میشه طلا خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 107 پست
اره بهتره بروبگیر حتما بدون اجرت بهتره به سودته

بچه ها میگن سکه بگیرم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه تیکه ام طلا ندارم البته مجردم و خوشمم نمیاد چیز میز اویزون خودم کنم اینم بگیرم میخوام بندازم ...

آره بهتر از ریاله. بپرس ببین اندازه پولت آب شده میدن یا نه. ما که ماشین فروختیم به جاش طلا خریدیم. کلا شوهرم ریال نگه نمیداره. میگه فقط ضرره. 

2731
آره بهتر از ریاله. بپرس ببین اندازه پولت آب شده میدن یا نه. ما که ماشین فروختیم به جاش طلا خریدیم. ک ...

سکه نگیرم پس؟

من اصلا از طلا و اینا سردرنمیارما

الان میگن اب شده نمیدونم چیه

میگن بدون اجرت نمیدونم چیه   

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

آره گلم میشه، من خودم ۵ روز پیش ۵ میلیون و ۳۲۰ تومن طلای مستعمل خریدم، یک انگشتر یک گوشواره.  ۴ گرم و ۷۸۰ سوت شد

وزن اولیه: ۷۳.۵۰۰🤦قد: ۱۶۱/  وزن هفته‌ی قبل: ۷۱.۷۰۰/ وزن الان: ۷۱.۳۰۰ /هدف اول:۶۹😊/ هدف دوم:۶۳😁/ هدف آخر57😍 موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید...
آره گلم میشه، من خودم ۵ روز پیش ۵ میلیون و ۳۲۰ تومن طلای مستعمل خریدم، یک انگشتر یک گوشواره.  ۴ ...

سکه نخرم بنظرت؟

اخه من از طلا استفاده ای نمیکنم

هرکدوم که بهتره همونو بخرم

2738
اره میشه  گوشواره زنجیر

خب سکه بخرم یا طلا؟؟؟؟؟؟

طلا مورد استفادم نیس که بندازم 

2706