2737
2739

دكتر ابراهيم حاتمي پور يا دكتر جهانگير تقي پور ميشناسيد؟؟؟؟ جراح پلاستيكن براي ليپوماتيك ميخوام

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ها بوگو

عامو من انداموم مثل مادر جنیفر لوپزه احتیاج به ای چیا ندارم برا همی اینارو نمیشناسم 

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ها بوگو عامو من انداموم مثل مادر جنیفر لوپزه احتیاج به ای چیا ندارم برا همی اینارو نمیشناسم 

يني اسمشونم نشنيدي بيني ام عمل ميكنن اخه

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوابن گلم..

ما بیداریم هستیم اما یی کمی خسته ایم اونم باکی نی 

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2731

نه عامو ا کجو بشناسم تهران دودی ساکنم

سلام شبتون بخیر

اسم شیراز و دیدم اومدم توی پیجتون دیدم یک نفر نوشته خوابن رگ غیرتم گرفت گفتم باید متوجه بشن ما بیداریم برا همین اظهار وجود کردم شرمنده

2738
😂😂😂😂😂

جدی برو از نزدیک کارهاشون و ببین یعنی اگه همه دنیا اومدن گفتن خیلی خشگل عمل میکنن بازم سلیقه ایه ممکنه به نظر شما اصلا خوب عمل نکنه 

ها بوگو عامو من انداموم مثل مادر جنیفر لوپزه احتیاج به ای چیا ندارم برا همی اینارو نمیشناسم 

وای من شما رو از تاپیک ظرفتهای زنانه میشناسم

خوشحالم از دیدنتون

فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی بدنی که همیشه رویایش را داشتی به دست آورده ای.عضو تاپیک بامدادخمار گروه آبی---»وزن اولیه : 65😥هدف :55😍تاریخ شروع۳ / ۱۲ / ۹۹
وای من شما رو از تاپیک ظرفتهای زنانه میشناسم خوشحالم از دیدنتون

سلام عزیزم خوب هستین من متاسفانه شما رو به خاطر‌نیاوردم اما اونجا بودم درسته 

لطف دارین❤❤

بوی عاموو😜تویی

ها خودومم از پارامونت😂😂😂

2706