2737
2739
بله یک سال به بالامیشه داد پسرمن پنج سال سه ماهشه الان 25کیلو همیشه وزنش کم بود الان خداروشکرخوب شده

ماشالله دخترم ۸ سالشه ۲۳ کیلو 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن شیر خودم میخورد ولی بعد ک شیرش گرفتم کلا بد غذا شد ده نمونه غذا درست میکردم  ب زور دهنش باز م ...

واقعا حرف مردم پدرمونو دراورده مخصوصا اونایی که بچشون تپله یه جوریه رفتارشون که انگار ما به بچمون نمیرسیم

2728
ماشالله دخترم ۸ سالشه ۲۳ کیلو 

والاازشیش ماهگی کمبود وزن پیدا کرد تاچهارسالگی خداروشکرازوقتی شربت دادم خوب شده قبلش بچه ام اصلاجون نداشت

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
واقعا حرف مردم پدرمونو دراورده مخصوصا اونایی که بچشون تپله یه جوریه رفتارشون که انگار ما به بچمون نم ...

حرف مردم ولش کن عادت کردن برای همه چی دهنشون بازباشه مهم اینه بچه سالم باشه 

2740
حرف مردم ولش کن عادت کردن برای همه چی دهنشون بازباشه مهم اینه بچه سالم باشه 

دختر من زود به دنیا اومد موقع تولد یک و نیم کیلو بود الان بهمن ماه میره تو چهار سال ۱۷ کیلوئه دکتر که بردمش میگه خوبه ولی تو ظاهر لاغره

واقعا حرف مردم پدرمونو دراورده مخصوصا اونایی که بچشون تپله یه جوریه رفتارشون که انگار ما به بچمون نم ...

بخدا ژنتیک...الان برعکس پسرم ماشالله خیلی تپل حدس بزن چی میگن؟؟چرا بجه رو چاقش کردی؟؟مریض میشه بچه چاق خوب نیست حالا شیر خودم میخوره گفتم بزارین بزرگ بشه بعد اگ‌چاق بود .بگید .کلا ی حرفی برا گفتن باید باشه 

والاازشیش ماهگی کمبود وزن پیدا کرد تاچهارسالگی خداروشکرازوقتی شربت دادم خوب شده قبلش بچه ام اصلاجون ...

خدا رو شکر 🙏🙏🙏 انشالله همیشه تنش سالم باشه 

بخدا ژنتیک...الان برعکس پسرم ماشالله خیلی تپل حدس بزن چی میگن؟؟چرا بجه رو چاقش کردی؟؟مریض میشه بچه چ ...

اره واقعا آدم باید بیخیال حرف مردم باشه ولی من نمیتونم کلا دخترمو با همه بچه ها مقایسه میکنم یه جور اختلال پیدا کردم دیگه

ولی حرف مردم ولش کن دایی خودم برگشت گفت به بچه ات گوشت بده بزارجون بگیره گفتم گوشت اویزون کردم به سقف تامیخواد بخوره طناب میکشم بره بالا بعضی ها فقط بلدن دل بشکنن والامادرخودش دلسوز بچه اش هس توجه نکن 

میفهمم.بله منم زخم خورده این شربتای مضخرف راسیپ هستم...بیش فعال میکنه اصلا..

اره خیلی بده همه جا میگم ب بچهاتون ندین بجه رو نابود میکنه .

2706