2733
2739
من هرچی بگی دادم دخترم ولی الان ۸ سالش شده هنوز ک هنوز اون ۳ کیلو کمبود وزن ۲ سالگی و تا الان داره د ...

اخه من دوس داشتم تپل باشه منم پدیاشور میدادم وزنش میرفت بالا یکم اونم دیگه پیدا نمیشه و گرونه

برنج ایرانی و گوشت هر روز فقط برای بچه ...یکم گوشت نه زیاد ....میان وعده سیب زمینی آبپز یا تخم مرغ ..... پنیر و شیر پر چرب..... حتما خوابش تنظیم باشه ...... که صبحانه بتونه پاشه ..... و شربت استئوکر و شربت مولتی کید.......نان هم بخوره غذای نونی مث ساندویچ کوکو و لقمه کره عسل و اینا هم باشه .....کلا بسیار سخته باید مدام مراقب غذا و خوابش باشی ولی بعد از شش ماه نتیجه میده ....شیره خرما و انگور و حلوا هم خوبه ‌‌....تنقلات نده چون معده رو پر می‌کنه الکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی لیست غذایی ک دوست داشت نوشتم مث پیتزا کباب ماکارانی و کتلت و پیراشکی مرتب درست کردم ی موقع هایی هم چند روز میگفت فقط کباب باز کباب میکردم ک بخوره ولی وزنش تعقیری نکرد همون خودش بود ۴ ساله یادم وزنش ۱۶ کیلو بود

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2728
فکر خوبيه شما استفاده کردید تاثیر داشت

والا من تو بستني هم سويق ميريزم هم پودر گردو و بادوم.به نظرم گردو و بادوم بهتر جواب ميده تا سويق

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
برنج ایرانی و گوشت هر روز فقط برای بچه ...یکم گوشت نه زیاد ....میان وعده سیب زمینی آبپز یا تخم مرغ . ...

باور کنید خیلی زور بزنم روزی یه وعده هم غذای کامل نمیخوره فقط موقع خواب شیر میخوره که دلم به اون خوشه

اخه من دوس داشتم تپل باشه منم پدیاشور میدادم وزنش میرفت بالا یکم اونم دیگه پیدا نمیشه و گرونه

در حد چند گرم اره ولی قطع میکرد همون خودش بود من آخرین بار ۶۵ تومن میگرفتم ۴ قوطی گرفتم یر هم ۲۵۰ گرم هم‌اضاف نکرد دیگع ندادم

2738
به بچه سه ساله هم میشه داد؟

بله یک سال به بالامیشه داد پسرمن پنج سال سه ماهشه الان 25کیلو همیشه وزنش کم بود الان خداروشکرخوب شده

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 

آپتاكيد بده جاي پدياشور.٢٦ تومنه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
شما نتیجه گرفتید چقدر دادین تا وزنش بالا رفت

من از ۶ ماهگی تا پایان سه سالگی دادم و نتیجه گرفتم..تپل میکنه و سرشار از مکمل های غذاییه .میان وعده عصرا بده ..آدم بزرگا هم برای تپلی صورت گاهی میخورن.

چطوریه اونم مثل شیرخشکه؟

بله عزيزم.همه چي داره توش.پسر من با اون جون گرفت يكم الان يه ذررره اشتهاشم وا شده چون كمبوداي بدنش جبران شده

اشتها آوره یا خودش چاق کنندس

ویتامین داره باعث میشه بچه گشنه اش بشه قشنک غذاشوبخوره هیچ ضرری هم نداره بازاگع خواستی بگیریازداروخونه بپرس

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
2 سالگی چه اتفاقی افتاد؟شیر خشک یا شیر مادرش قطع شد؟

ن شیر خودم میخورد ولی بعد ک شیرش گرفتم کلا بد غذا شد ده نمونه غذا درست میکردم  ب زور دهنش باز میکرد ی تیکه کوچیک میخورد ی دوره دکتر براش راسیپ نوشت یکم خوب شد بعد قطع کردن فهمیدم چ بلائی سر بچه اوردم اشتها اور الکی بود بچه ی پرخوری کادب گرفت تا قطع کردم بچه  عصبی  بد عنق شده بود مغز بجه نابود شده بود دیکه ندادم اونم سالی ۱ تا ۲ کیلو وزن میگرفت ب زووور همه هنیشه میگفتن چرا غذا نمیدی بخوره دیگه دلم میخواست خودم بکشم از حرفهاشون تا خودشون میبینن واقعا نمیخوره اشتها نداره دکتر هم میگه بعدا خوب میشه .فعلا ک باز کمبود وزن داره دیگه بیخیال شدم نزدیک بلوغ میترسم دیکه چاق بشه ..بچه بد غذا موها ادم سفید میکنه

2706