2733
2739
عنوان

بریزن یکم دعوا کنیم😡😩

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 193 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امشب گپ دانشگاه دعوا بود دقیقا عین نینی سایت  یکی فحش میداد  اونیکی نفرین میکرد  ی ...

😂😂

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
🤣🤣🤣تو پادریم نیستی چوب کبریت سوخته

خوبه منکه چوب کبریت سوخته ام‌ تو کع که نون بربری کپک رده ای گورباگور😂

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
بخدا شوخی نکردم راست گفتم 

هرچی این اقا یه ادمه بزرگه احترام‌سید بودنشو حفظ کن تو این ماجراها اسمش نیار

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2738
ساکت شو تخم مرغ گندیده🤣

برو برو پیازچه یکاری نکن بیام بذارمت لای نون لواشا😡

عکس بده جنازه تحویل بگیر 🤨😂😂😂

یه شبایی تو زندگی هست که                                     وقتی دفتر خاطرات زندگیتو ورق میزنی به چیزایی میرسی که نمیدونی تقدیرت بوده یا تقصیرت به ادمایی میرسی که نمیدونی دردن یا همدرد به لحظه هایی میرسی که هضمش واسه دل کوچیکت سخته و به دردایی میرسی که برای سن و سالت بزرگه به آرزوهایی که توهم شد رویاهایی که گذشت به چیزایی که حقت بود اما شد توقع! و زخمهایی که با نمک روزگار آغشته شد و احساسی که دیگران اشتباه می نامند دست آخر دنیایی که بهت پشت کرده و بازهم انتهای دفتر، خودت میمانی و زخمهایی که روزگار پشت هم میزندو سکوت هم دوای دردش نیست...                                          "کاش دنیا مهربان تر بودی "                            
فقط شککککککر🤨

خدایی مزه ام‌میده حال ادم و بد میکنه یاد مربا و پنیر میوقته ادم😂😂🤢

2706