2733
2734
عنوان

آدرس شوهر زنه رو چطور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10527 بازدید | 498 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر داره آره شماره شوهر رو چطور بهم بدن آخه شاید ندن

نمیدونم به اینجاش فکر نکردم😬😐

خب شاید خونه باشه اصن اگه خونه نبود وایستا همونجا تا شوهرش بیاد

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2728
2738
مهریمو اون گولم زد چند سال پیش بخشیدم

ای وای پس دیگه کلا بیخیال شو خودتو درگیر روابط شوهرت نکن اگه واقعا ننیخوای زودتر طلاق بگی اگرم برات راهی هست برلی برگشتن برگرد وگرنه کاتش کن بره چون جز اعصاب خوردی چیزی برات نمیمونه مهریتم که دادی رفت چه اشتباه بزرکی کردی اخه چقد ساده ای

خب برو سالنش واسه انجام یه کاری ازش سوال بپرس بگو برادر مجرد دارم شما چقدر خوشگلی قصد ازدواج نداری؟& ...

نه عزیزم اینکارو نکن .شما تازه متوجه این موضوع شدی ولی اون عفریته که چمبره زده رو زندگیت حتما از تمام جیک و پوکت خبر داره و عکس و چهره ت رو هم دیده