2733
2734

لوبیاچیتی تا حالا ندیدم در این حد نرم بشه که باز بشه‌. 

خب بازم دیرتر بریز. خیلییی دیر.😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه داخلشم قشنگ پخته میشه دیرتر بریز تو غذات یا باهاش خوراک لوبیا بپز برای قرمه سبزی استفاده نکن 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
لوبیاچیتی تا حالا ندیدم در این حد نرم بشه که باز بشه‌.  خب بازم دیرتر بریز. خیلییی دیر.😂😂

بسته ای گرفته بودم ،احساس میکنم خیلی دیر هم داخلش نمیپزه قشنگ 

نه بزار بمونه یکم‌کهنه بشه. ماخودمون لوبیا جیتی میکاریم. لوبیاش خوبه که زود میپزه . عیب نداره دیرتر ...

آره مامانم هم میگه ،میگه حتما تازه هست که انقدر زود باز میشه من چندماه پیش خریدم یعنی تا الان کهنه شده یا بازم باید بمونه 

فکر کنم با نمک بپزی دیرتر بپزه یا با آب نمک خیس کنی 

اتفاقا همیشه نمک غذارو اول می ریزم آره نمک دیرپز میکنه،با آب نمک خیس کردن هم شاید تاثیرداشته باشه دفعه ی قبل کم خیس کردم مثلایک ساعت  ، ۳ ساعتم پختم

2738
اتفاقا همیشه نمک غذارو اول می ریزم آره نمک دیرپز میکنه،با آب نمک خیس کردن هم شاید تاثیرداشته باشه دف ...

خوب ۳ ساعت زیاده براش بزار کمتر بپزه یا اینکه لوبیاتو جدابپز تاقبل از وارفتن خاموشش کنن آخر خورشت بهش اضافه کن یه جوش بخوره 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
آره مامانم هم میگه ،میگه حتما تازه هست که انقدر زود باز میشه من چندماه پیش خریدم یعنی تا الان کهنه ش ...

کلا حبوبات بسته ای زود میپزه هرچقدرم بمونه من یکم از عید پارسال داشتم سریع میپزه 

خوب ۳ ساعت زیاده براش بزار کمتر بپزه یا اینکه لوبیاتو جدابپز تاقبل از وارفتن خاموشش کنن آخر خورشت به ...

نمیدونم احساس کردم داخلش نپخته بود شایدم ۲ ساعت خوب باشه آره جدا هم میشه پخت ، اگه جدا پختم ، بدون نمک بپزم بعد با همون آبش بریزم داخل خورشت درسته دیگه ؟؟؟؟ 

کلا حبوبات بسته ای زود میپزه هرچقدرم بمونه من یکم از عید پارسال داشتم سریع میپزه 

آره مخصوصا لوبیا دوبار اینطوری شد ،لپه بسته ای گرفتم خوب بود زود پز نبود

نمیدونم احساس کردم داخلش نپخته بود شایدم ۲ ساعت خوب باشه آره جدا هم میشه پخت ، اگه جدا پختم ، بدون ن ...

منم حبوباتم بسته ایه  خودم حبوبات خورشت هامو اول میزارم یک ربع بچوشه تا نفخش بره آبشو میریزم دیگه با این کار خیس نمیکنم .بعد این کار اب بزن لوبیاتو دوباره بزار بپزه ایندفعه آب لوبیا هم میتونی تو خورشتت بریزی میتونی نریزی بستگی به آب خورشتت داره 

آره مخصوصا لوبیا دوبار اینطوری شد ،لپه بسته ای گرفتم خوب بود زود پز نبود

اسم برندشو ببین دیگه از اون برند نخر 

منم حبوباتم بسته ایه  خودم حبوبات خورشت هامو اول میزارم یک ربع بچوشه تا نفخش بره آبشو میریزم دی ...

آره میدونم به جای خیس کردن میشه فقط بجوشونی آبشو دور بریزی ، بعد از پخت بهتره آب لوبیاروریخت داخل خورشت آخه طعم لوبیا تو آبش می مونه ، ممنون 🌷

2706