2737
2734

نه میشه توضیح بدی منم دیسک دارم

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه میشه توضیح بدی منم دیسک دارم

رفع فشار غیرجراحی ستون فقرات با هدف کشش ملایم ستون فقرات و کاهش فشار از روی دیسک های برآمده، فتق یا فشرده شده است.

این روش درمانی باید توسط یک متخصص فیزیوتراپی به صورت دستی یا با دستگاه های کشش ستون فقرات انجام شود.

فشارزدایی دقیق از ستون فقرات می‌تواند فشار منفی بین دیسک‌ ها ایجاد کند که به نواحی فشرده اجازه می‌دهد تا موقعیت خود را تغییر دهند و باعث تسکین درد شود.

رفع فشار جراحی پشت تنها زمانی پیشنهاد می‌شود که روش‌های غیرجراحی تسکین درد کمکی نکرده باشند.

من انجام دادم و بسیار راضیم باید دوره درمان کامل انجام بشه تا نتیجه مطلوب رو ببینید

اگر تهرانین بهتون یه کلینیک خوب معرفی میکنم که تمام روش های درمانشون غیر جراحی و تا 90 درصد یا بیشتر با همین روش ها درمان میکنن

کلینیک سینوهه واقع در شریعتی از جدید ترین و بروزترین روش های درمان (اوزون تراپی ، شاک ویو ، لیزر پرتوان ، فیزیوتراپی ، الکتر.تراپی ، تزریق پلاسما و....)  استفاده میکنند و تا حد ممکن با کمک همین روش ها مانع از جراحی های پر خطر میشوند

تمام روش های درمان کلینیک سینوهه غیر جراحی و دارای تیم پزشکی بسیار حرفه ای هستند و دارای کد وزارت بهداشت 

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

آدرس سایتشون

کانال تلگرامشون

پیج اینستاشون

2738