2752
2734
عنوان

خانوم های خوشتیپ محجبه همه بیاین تو 3

| مشاهده متن کامل بحث + 363890 بازدید | 13289 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فک کنم اگه جنس چادرامو تغییر بدم بهتر بشه تیپم
چادر دانشجوییم از این آماده هاست ولی چادر سنتیم حریراسود
به نظرتون چه جنسی بگیرم شیکتره؟
خدا " تو " را که می آفرید،حواسش پرت آرزو های من بود ! شدی همان آرزوی من ...!
2731
شماها روسری ویاشال تک رنگ میپوشین یاشلوغ
برای هرروسری یاشالی که میخرین ساق دست همون رنگم میخرید
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
روسری بزارم اعتماد بنفس ندارم.... از همین مدلا هم شالمو سر کنم میگن بهم نمیاد... دلم میخواد موهام مشخص نباشه... اما چون بهم نمیاد اعتماد بنفسم میاد پایین... بدون چادر و ... تیپم خیلی خوبه.... چادر ک سر میکنم می احساسم شلخته م...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
قیمتی میانگین روسریاتون چنده؟

من همیشه میگم هرکس که شیکه حتما پول زیادی برای شیک بودنش خرج کرده.....

مثلا مانتوی 35 تومنی با مانتوی 350 تومنی یکیه؟

روسری 10 تومنی با روسریه 50 تومنی یکیه؟

کفش 30 تومنی با کفش 150 تومنی یکیه؟

آی گفتم کفش
اینقدر میدوستم یه کفش مارکدار اسپورت نجیب با یه رنگ شیک داشته باشم
رفتم بازار کویتی ها تو چهارراه استانبول
کفشها 300 تومن بودند

آی دلم سوخت
بچه ها من قبلا اصلا نمیتونستم شال یا روسری سر کنم. همش لیز میخورد و میرفت عقب و خیلی شلخته میشدم.
الان از این هد ها میزنم زیر شال یا روسریم. انقد خوب میشه. تا وقتی که بیام خونه روسریم مرتبه

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
2706