2733
2739
عنوان

خانوم های خوشتیپ محجبه همه بیاین تو 3

| مشاهده متن کامل بحث + 363841 بازدید | 13289 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها منم دوست دارم باهاتون در مورد چادر حرف بزنم من همیشه چادر جلابیب سر میکنم ولی شوشو خوشش نمیاد بگیدچکار کنم
هر روزی که می گذرد، یک روز به ظهور امام زمان نزدیک تر می شویم؛ اما به خود امام زمان چطور؟
آموزش بستن روسری لبنانی. من که خیلی دوس دارم این مدل رو. هم راحته هم پوشیده هم شیک
ولی مانکنش زشته :)

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

شکل شماره ۱ :برای پوشیدن این مدل روسری روسریتون رو مطابق شکل ۱ پهن کنید و یه مثلث کوچیک از اون رو تا بزنید، وقتی مثلثمون رو کوچیک میگیریم باعث میشه که روسریمون موقع بستن بلندتر بشه که این توی پوشیدن روسری خیلی مهمه.

شکل شماره ۲:بعد از اینکه روسری رو روی سرتون گذاشتید زیر چونه تون رو با یه سنجاق کوچیک محکم کنید البته خیلی ها هم این کار رو نمیکنند که البته حسن این سنجاق اینه که روسریتون فرمش به هم نمیریزه و خیلی راحت زیر چادر همون فرم اولی رو داره.

شکل شماره ۳: قسمت زیر چونه رو محکم بادست بگیرید و اون طرف روسری رو به سمت گوشتون بیارید و نزدیک گونه تون با یه سنجاق تمام لایه های روسری اون قسمت رو به هم محکم کنید.

شکرخدا الان سنجاق های بسیار زیبایی هست که می تونید برای این قسمت روسری استفاده کنید.بعضی از روسری ها هم هستند که چون جنس نازکی دارن اون قسمت بالای روسری خوب روی سر نمی مونه که برای حل این مشکل هم میتوند از طلق مخصوص روسری استفاده کنید

منتظر جون آره منم غواصی دارم ولی حس میکنم برای زیر چادر خوب نیست. خیلی تنگه.

یسنا جونم خوبی؟ من خوبم عزیزم

مامی عرفان منم پاشنه دار دوس دارم. ولی فقط پاشنه 3 سانتی داشتم

من و امیرعلیم آخه سخته اینجوری :)

کیتی جون خوش اومدی. خب چه مدلی دوس داره؟
2738
سلام به همگی سوگند جون چادر کمری رو میشه با انواع روسری های رنگی قشنگ و شاد پوشید!من شخصا لبنانی و قجری رو دوست دارم،من قبلا لبنانی میپوشیدم باروسری های متنوع،خواهرم با اینکه بیحجابه کیگفت عاشق تیپه چادریتممم
یا مقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک
چادر من ساده و کش داره تازگی ها کش ش خیلی گوشمو اذیت میکنه شل تر ش هم که میکنم رو سرم وانمیسته
مخصوصا وقتی یسنا تو بغلم باشه که دیگه ......
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015042612394715456 دخمل خوشگل من،لایک نداره عایا؟؟!!!!!!!
2706