2737
2739
عنوان

فیزیکدانانه نی نی سایتی

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چ جور لینک بزارم؟!

http://www.upsara.com/images/s192290_.png

http://www.upsara.com/images/u353844_.png

عریز ایناام حل میکنی؟تا فردا صبح ساعت 9 تونستی بفرست با لینک ممنون😘😘

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍
2738

واقعا برام سواله چرا خودتون نمیخونید؟؟

همین الانم یکی برا‌امتحان عربیش تاپیک زد.

پس جیکار میکنید تو خونه؟؟

دختر عمه‌ منم یازدهمه همش‌تلفن به دست سوال میپرسه ازمون

😑😑😒😒

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
واقعا برام سواله چرا خودتون نمیخونید؟؟ همین الانم یکی برا‌امتحان عربیش تاپیک زد. پس جیکار میکنید ت ...

میدونید چرا؟اخه انلاینه و معلما رحم ندارن امروز درس میدن بعدظهر ازمون امتحان میگیرن هنوز یاد نگرفتیم درسه جدیدو میدن بدونه اینکه نگاه کنن یاد گرفتیم یا ن فشرده شده درسا خیلیی سخته ...امتحان میگیرن تو 10دقیقه با10تا سوال اونم تشریحی ما چ ظلمی کردیم خب؟تو 10دقیقه اگ سوالیو یاد نداشتیم باید رد بشیم ازش نباید یکخورده فکر کنیم چرا؟چون معلم عقدشو رومون خالی میکنه چون بدبختیم  

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍
میدونید چرا؟اخه انلاینه و معلما رحم ندارن امروز درس میدن بعدظهر ازمون امتحان میگیرن هنوز یاد نگرفتیم ...

😂😂

عزیزم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706