2733
2739
عنوان

رژیم 7 روزه

2571 بازدید | 36 پست

از 15 هم تا 21 ام آذر میخوام رژیم خیارو ماست و خرما بگیرم 

اینجا مینویسم که اگه کسی خواست استفاده کنه 

میگن کاهشش خوبه 

ببینیم چی میشه 

خیار حدود یک کیلو 

خرما حداکثر 20 تا 

ماست کم چرب یک لیوان 

چای و قهوه آزاده 

از روز دوم روزانه یه دونه تخم مرغ آب پز 

از روز چهارم نیم کیلو پرتقال و یک لیوان شیر 

باید حتما ورزش کنیم چون اینجوری بهتر نتیجه میگیریم 

فردا صب وزن میکنم 

البته الان پریودم وزنم دقیق نیست 

من رژیم میوه رو میگیرم از فردا شنبه میگیرم 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تبریک میگم بعدش میشی ی کچل پوست چروک لاغر

با ضعف اعصاب

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
تبریک میگم بعدش میشی ی کچل پوست چروک لاغر با ضعف اعصاب

با یه هفته که اینجوری نمیشه 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
تبریک میگم بعدش میشی ی کچل پوست چروک لاغر با ضعف اعصاب

مرسی بابت روحیه کچل که عمرا چون هر روز بیوتین 1000 میل میخورم ماهی یه بارم آمپول میزنم 

فک کن من انقدر میخورم که ذخایر بدنم فک کنم حالا حالا ها خالی نشه 😬😂😂😂😂

بعدشم دی ماه قراره دوستمو ببینم باید این چند روز رژیم بگیرم  خیلی خیلی واسم مهمه 

بیا اینجا بگو که چیکار کردی 

باشه حتما تاپیکتو ذخیره میکنم شنبه هفته دیگه میام گزارش مو میدم انشالله که ۵ تا ۶ کیلو رو کم کنم

مرسی بابت روحیه کچل که عمرا چون هر روز بیوتین 1000 میل میخورم ماهی یه بارم آمپول میزنم  فک کن ...

رژیم ۵و۲ بگیر عزیزم اینجوری خیلی ضرر میکنی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بگیرید متوچه میشید

گرفتم قبلا اینکه شما میگه واسه یک ماه یا بیست روزه خودمم اینجوری شدم مو هام ریخت ولی با مولتی ویتامین کاهن باز برگشت داشتم البته سنمم کمتر بود

2706