2733
2734

مگه با امتياز چیزی میدن؟ من کلی دارم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من 226امتیاز دارم😐اما فکر نکنم بسه کاریش کرد

فکر کنم یه سری جوایز دارن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

من با امتیاز هام تخفیف میگیرم

اگه نگه میداشتم فکر کنم بالای چند هزار تا امتیاز داشتم

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
الان نگاه کردم  چیز خاصی نیست فقط میتونی عضو یه سری جاها بشی و کتاب بخونی یا چیزای دیگه

با امتیاز ها تخفیف میگیری یا ارسالت رایگان میشه

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
چجور۰

میری قسمت دیجی کلاب قسمت جوایز اونجا انتخاب میکنی

وای با 15 تا 30 تا جایزه ای نداره باید امتیاز هاتون بالا باشه تا جوایز خوب روشن بشه براتون...به من حتی شوینده و شامپو و مداداتود رایگان هم جایزه میده یعنی هرچیز برات روشن باشه میتونی انتخاب کنی هز چی امتیاز بالاتر جوایز گرونتر

2706