2737
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته دیگ این دنیا به هیچ دردی نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 61 پست
دلم براش تنگ شده  خیلی خیلی زیاد دوست دارم صداشو بشنوم  کاش حداقل به یادم بود  ...

آخی عزیزم عشقت هس بمیرم برات خدا به دلت آرامش بده 

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
آخی عزیزم تو چرا فک میکنم آدم بیچاره تر ازمن نباشه

😔😔🖤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین حس رو دارم منم باردارم.... از ازدواجم پشیمانم😣

چن وقتته

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
2731
آره  کاش بمیرم  من نمیتونم با این دلتنگی کنار بیام  چی میشد پدرم راضی میشد  ...

مهم ترین قسمتش اینه که طرفمون عین خیالش نیست فقط ما خودمونو نابود میکنیم برا من که اینجوریع

مهم ترین قسمتش اینه که طرفمون عین خیالش نیست فقط ما خودمونو نابود میکنیم برا من که اینجوریع

خیلی دوستم داشت 

من داغون شدم 

تا حالا چندبار افسردگی شدید گرفتم 

دعا کن بمیرم 

بخدا اگر بمیرم راحت میشم 

خیلی دوستم داشت  من داغون شدم  تا حالا چندبار افسردگی شدید گرفتم  دعا کن بمیرم&nbs ...

بعضی وقتا ما آدما با زنده بودن بیشتر زجر می کشیم اما تو کار خدا هم نمیشه دست برد ولی مرگ همیشه چیز بدی نیست

2738
آره دلم مرگ میخواد  الان اگر عزرائیل بیاد بغلش میکنم

امیدوارم هرچی صلاح هس پیش بیاد دعات میکنم هر چند خودم داغون تر از توام 

ممنون  نمیدونی چقدر حالم بده  دوران خیلی سختی رو میگذرونم

منو اگه ببینی چی میگی عزیزم خداروشکر کن که بچه نداری 

چی شده مگه

عزیزم تاپیکامو سر بزن 

2706