2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته دیگ این دنیا به هیچ دردی نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 61 پست
باشه عزیزم ایشالا مشکلت حل میشه

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز طلاق نگرفتیم فقط رهام کرده بچمم برده نمیزاره ببینم

خیلی ببخشیدا ولی خاک برسرش چطور دلش اومده یه مادرو از بچش جدا کنه😢

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
2731
خیلی ببخشیدا ولی خاک برسرش چطور دلش اومده یه مادرو از بچش جدا کنه😢

این قد خدا رو صدا زدم اما جلوشو نمی گیره انگار خدا هم طرف اونه منو نمیبینه

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

دلم هم گرفته هم شکسته دلم داره میترکه

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2740
خداازش نگذره

خدا‌ نشونم بده که منم یادش موندم خیلی تنهام

دلم هم گرفته هم شکسته دلم داره میترکه

آخی عزیزم تو چرا فک میکنم آدم بیچاره تر ازمن نباشه

این قد خدا رو صدا زدم اما جلوشو نمی گیره انگار خدا هم طرف اونه منو نمیبینه

عزیزم خدا جوری زمینش بزنه ک اصلا نفهمه از کجا خورده نگران نباش تقاص ظلماشو پس میده فقط اگه راهی داره بچتو ازش بگیر چون من خودم مادرم کاملا درکت میکنم 

برات دعا میکنم ایشاالله خدا کمکت کنه😙

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
منم همینطور  به پوچی رسیدم  چرا آخه

عزیزم خیلی حس بدی هس دوس داشتی بگو 

عزیزم خدا جوری زمینش بزنه ک اصلا نفهمه از کجا خورده نگران نباش تقاص ظلماشو پس میده فقط اگه راهی داره ...

بچمو نمیدن خودشو خانوادش فقط هم برا عذاب دادن من

[QUOTE=167162831]منم همین حس رو دارم منم باردارم.... از ازدواجم پشیمانم😣[/QUOTمن حاضرم کنار بچم بمیرم اما خانوادش گفتن باید طلاقش بدی

عزیزم خیلی حس بدی هس دوس داشتی بگو 

دلم براش تنگ شده 

خیلی خیلی زیاد دوست دارم صداشو بشنوم 

کاش حداقل به یادم بود 

دیگه هیچ آرزویی ندارم 

همه گفتن فراموش میشه 

اما ۸سال گذشتو این دل من نفهمید 

کاش دل ،عقل داشت 

2706