2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قابل خوندن نیست/:

پدر و مادر همسرم فوت شدن

خانواده همسرم عزادار بودن و انتظار هدیه نداشتیم 

پدرم به من انگشتر سولیتر دادن به همسرم دلار

مادرم به من انگشتر برلیان دادن به همسرم سکه 

خواهرم به من دستبند دادند و به همسزم دلار

برادرم به جفتمون دلار دادن و هزینه ماه عسل 

خاله و دایی ها و مادربزرگم به من طلا دادن هر کدوم یه نیمست

😁
2731

همه سکه و بوس 😍😍... البته پنج سال پیش بودا 

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!

خانواده همسرم نيم ست دادن

خانواده خودم يه النگو تك پوش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خوب اون موقع قیمتا مناسب تر بود 

مامان خودم یه گردنبند به من ویکی به همسرم داد

مادر شوهرمم که همون سرویسی که قرار بود بخره رو داد

اینا برای جشن عقدم بود

تو محضر فقط زیرلفظی با نشون دادن 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2738
هیچکدوم نه به خودم دادن نه به همسرم

منم هیچی

ولی سر عقد خواهرم خیلیا بهش کادو دادن. خاله هام، دایی ها، عمه عمو و و و 

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

البته موقع خواستگاری برام سرویس آوردن. مام برا شوهرم ربع بردیم

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
چرررا خب ب جفتتون باید بدن دیگه

اونا ندادن ولی رسمشون بود.همسرم میگفت خودش به جاریام سرعقد داده اما اونا ندادن.من فک میکردم رسم ندارن ولی بعدا گفتن به بقیه دادن.

منم بعدا دیدم اینجوره کادوهارو میگرفتم از خانوادم واسه خودم

من همین یه دونه ام!

ساعتامونو خانوادهامون خریدن ک گرونم بود بهدنسبت سال ۹۲.و بعد از ساعتا مادرم به من دوتا النگو به شوهرم ی ربع سکه پدرشوهرم پادرشوهرم به من دوتا سکه پارسیان ک اونموقع تهش ۷۰بودش شایدم کمتر.کلا سمت ما کادو عقد سکه دادن اونطرف ۵۰پول

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706