2733
2739
عنوان

معاینه زایمان

120 بازدید | 14 پست

من دیشب حدود دو سه قطره لکه بینی داشتم هفته ۳۷ و ۵ روز بارداری ام 

امروز زنگ زدم به دکترم گفت بیا بیمارستان ...

ده روز دیگه باید سزارین بشم

ان اس تی دادم و معاینم کرد ببینه دهانه رحم باز شده یا نه که گفت دهانه ی رحمت بسته س 

حالا دلم خیلی درد گرفته

همه بعد معاینه به این صورت میشن؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

۳۷هفت هفته معاینه میکنن؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا چه ربطی داره عزیزم این فکرارو نکن بالاخره معاینه هم بخشی از بارداریه که باید قبولش کنی اونا هم کارشون همینه اینجوری خیالتم راحت شده که دهانه رحمت باز نشده که یهو با درد زایمان غافلگیر شی 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738
۳۹

واای جدی؟؟؟ دیر نیست؟؟؟؟

ادم میترسه یهو درد طبیعی بگیرتش..من فکرمیکردم زودتره

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
واای جدی؟؟؟ دیر نیست؟؟؟؟ ادم میترسه یهو درد طبیعی بگیرتش..من فکرمیکردم زودتره

سزارین اورژانسی میشی دردت بگیره

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2706