2752
2734
عنوان

بدبخت شدم🤦‍♀️پسرم ازدست رفت به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 7005 بازدید | 277 پست
😂😂😂جان من بگو خیلی خوبه 😂

داشتم قصه شنگول و منگولو میگفتم ...گفت شنگول ومنگول  دول دارن گفتم خوب اونا حیوون و بحثو عوض کردم 🙄گفت بحثو عوض نکن باباشونم دول داره😑گفتم بزار یه قصه جدید برات بگم میگه تا نفهمم شنگول و منگول دولاشون چجوریه گوش نمیدم😑

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
فقط یه بچه همسایه داشتن بابام اینا🧐🧐🧐که چندبار باش بازی کرده و ۳ سال ازش بزرگتره و همه چیرو بلده. ...

😰😰

مادرش‌با کی بوده؟؟

مگه خودش بابا نداده که ننش میره با یکی‌دیگه؟؟

مامانش ازین جیندا خانم هاست؟؟😥😥بیچاره اون طفل معصوم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😳😂😂😂😂وای عاشقش شدم 

ممنون عزیزم

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
داشتم قصه شنگول و منگولو میگفتم ...گفت شنگول ومنگول  دول دارن گفتم خوب اونا حیوون و بحثو عوض کر ...

🤣🤣🤣😂😂😂😂😂وای جر خورد م😅بی شرف اون پسره چ تمام و کمال بش یا داده😰😂

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2731
نه عزیزم  بغیر از خونه مامانم جایی نرفت مامانم اینام قرنطینه بودن دیگه

مگه نمیگی با پسر همسایشون بازی کرده

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
😰😰 مادرش‌با کی بوده؟؟ مگه خودش بابا نداده که ننش میره با یکی‌دیگه؟؟ مامانش ازین جیندا خانم هاست ...

اره عزیزم جیندا خانومه

...بچه یبار بهم گفت خاله تو هم با عمو فلانی میکنی😨😨😨شاخ دراوردم لال شدم گفتم یعنی چی گفت چقد خنگی خاله نمیدونی کردن یعنی چی؟بعدم کامل توضیح دا د

مگه نمیگی با پسر همسایشون بازی کرده

الان خودش اومد اسمشو اورد من فهمیدم

منم اینو شنیدم معلم قران توی مدرسه میگفت شما میدونی چرا؟

تاجایی که میدونم پیامبر (ص) فرموده ن که وقتي مرد يا زني از جايش برخاست زن يا مرد ديگر نبايد فوراً جاي او بنشيند.

یه جا خوندم توی توضیحش گفته بود چون گرمی بدن مرد و زن برای كسی كه فوراً جای اون میشینه محرکه. 

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
حالا به من گفته بودن بعد اقایون نامحرم نری دستشویی😐 یبار خونه مادر شوهرم بودم شوهر خواهرشوهرم رفت ...

😅😅😅

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
اره عزیزم جیندا خانومه ...بچه یبار بهم گفت خاله تو هم با عمو فلانی میکنی😨😨😨شاخ دراوردم لال شدم گ ...

😟😟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
یاد این فیلم جنایی ها افتادم 😂😂

🤣🤣🤣فیلم زیاد میدیدم یه زمانی، دیدی به درد خورد 😅😅😅

باید جنایی عمل کنی توی اینجور موارد 😁😁😁

🤣🤣🤣فیلم زیاد میدیدم یه زمانی، دیدی به درد خورد 😅😅😅 باید جنایی عمل کنی توی اینجور موارد 😁😁😁

یعنی میگی وارد عمل شم😎😎

الان خودش اومد اسمشو اورد من فهمیدم

تجربه ثابت کرده بچه باید دیگه یه کاری کتی فحش نده ... اما روانشناس میگفت بچه اینقد کلمه و جمله بلده خب چندتا م فحش بلد باسه چیزی نیس میگفت با هم فحش رو تکرار کنید با صدلی بلد تا لذت تکرار کلمه برا بچه از بین بره (البته من قبول ندارم و انجام ندادن) مثلا دختر من یا د کرفته بود ک.س کش... تصور کن من و دخترم تو خونه با صدای بلند چندبار تکرار کنیم ک.س کش ک.س کششششش ... همسایه ها..... جا کش جا کش... 🤣🤣🤣🤣

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
یاد این فیلم جنایی ها افتادم 😂😂

اسم کاربریتو‌‌ خیلی دوس دارم 🤣🤣🤣🤣 خدایی از کجا آوردیش ؟؟ 

تجربه ثابت کرده بچه باید دیگه یه کاری کتی فحش نده ... اما روانشناس میگفت بچه اینقد کلمه و جمله بلده ...

وااای خواهر مردم از خنده بعضی روانشناسام باحالنا...فکرشو بکن من شعر بخونم یه توپ دارم چوچوریه سرخ و سفیو و چوریه😂😂