2737
2739

وای منم عکس خواهر زادمو همیشه استوری میکنم دورش بگردم انگار بچه خودمه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما اولین نفر هستید ک میگید کار بدی میکنه همه میگن کجاش اشکال داره

شوخی نوشتم چون هرکس یه چیزیگفته بود من هردوتاشو با هم گفتمایرادی نداره نمیشه هم پرسید چرا اینکارو کرده

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.
اهوم من چون خاله نشدم نمیتونم درک کنم طبیعیه

اره حساس نشو واقعا حس بین خاله و خواهرزاده یه حس مادرانه ..اگه داشتی درک میکردی حرفمو ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738

بیا ی عمر پسر خواهرمو بزرگش کردم اینقد دوس دارم اخرش زنش عکسشو بذارم استوری ناراحت شه

اخرش میگن خانواده شوهر دخالت میکنن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706