2733
2734

تاپیک قبلم رو دیدید و کسی حتی یه نفر جواب نداد. کمک کردن به دیگران فکر نکنم کار بدی باشه

من نمیشناسم

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اون تاپیک ها خیلی طرف دار داره اما من خودم هر جا کلمه کمک  یا تو رو خدا میبینم میرم اگه بتونم کاری بکنم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2728
2738

نمیدونم بلندشم برات دست بزنم یا بگمممم افررییننننن احسنتتتتتتتتتتتت  همین الان تایپیک گذاشتم که یه فاتحه واسه پدربزرگم که فوت شده وکسی نیست که بیاد عزاش بخونین هیشکیییییی نخوندفقط کافیه دعوا زنوشوهری ومادرشوهروخاهرشوهروجاری باشه چقد مردم ما نجسن یه مشت عوضی فضول اونوقت من غصه میخورم کرونا هم وطنامو داره ازم میگیره هه حالامیگم حقشونه این آدما باید برن که زمین از نجاست پاک بشه

نمیدونم بلندشم برات دست بزنم یا بگمممم افررییننننن احسنتتتتتتتتتتتت  همین الان تایپیک گذاشتم که ...

عزیزم من فاتحه خوندم.ان شاالله خدا رحمت کنه.ولی حرفاتون خیلی ناجوره.

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

برای خودم متاسفم تو کشوری زندگی میکنم که مردمش بویی ازمحبت نبردن اسمش اسلامه فقط هیچی نیست وگرنوگرنه اینجاهیشکی خدا وپیغمبرحالیش نیست اونوقت فامیلمون توکشورخارجی غریب توروقران برو ببین چیکارمیکنن واسش همه باهاش مث خانواده رفتارمیکنن حالا ما چی هه

ممنون ازشما ولی حقیقت همیشه تلخ بوده

خواهش میکنم.میدونم که ناراحتی ولی وافعا نمیشه یقه همه رو گرفت بگی چرا به حرف من گوش نمیدی.

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2706