2733
2739

همون اول اب به اندازه میریزم و ساعت12ظهر تا۸شب میدارم نم نم بپزه عالی میشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به سزبیش خیلی بستگی داره و لوبیا رو از شب قبل خیس کن و قورمه رو از 8 ساعت قبل بذار بپزه حسابی جا می افته

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2738
والا ما مثل مردم از شب قبل و از صبح و ... قرمه سلزی بار نمیزاریم ۴ ساعت قرممون رو گازه تو کل فامیل و ...

همسر منم میگه قرمه سبزی که زیاد رو گاز باشه شکل و طعمش رو از دست میده اوایل تا 10 ساعت میزاشتم میگه رنگ و طعم قرمه 5 ساعته خیلی بهتره 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
والا ما مثل مردم از شب قبل و از صبح و ... قرمه سلزی بار نمیزاریم ۴ ساعت قرممون رو گازه تو کل فامیل و ...

دستشون درد نکنه..چ عالی...من که نتونستم خیلی اوکی درست کنم داداشم همش ایراد میگیره

2706