2733
2739

چرا ازش دلیل نخاستی؟

واقعا چرا بخشدیش؟چرا بجای اینکه سرش داد بزنی قهر کنی ب خانواده اطلاع بدی ب همین راحتی بخشیدی؟

مگه نیازای جنسیشو برطرف نمیکنی ک س.کس چت میکنه؟

من چرا دارم حرص میخورم خدایی😐

هیاهوی بسیار برای هیچ...
بباورت میشه حتی همون موقع هم.د لم نیومد ناراحتش کنم برا ناراحت نشه گفتم میبخشمت که غصه نخوره😐من مثل ...

ببخشید دیوونه ای تازه نازشم کشیدی درکت نمیکنم اون میدونه هر کار کنه تو دوسش داری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۷سالته😐 تو وابستگی مفرط داری ب اون عاقا نه ک عاشقش باشی ی مشاوری میگفت هرکی تو این دوران هرجوری ...

عزیزم اشتباه ک میگی هر طور باشه س برابر بدتر

من دیدم اوناییی ک عروسی گرفتن و بعدش از نامزدیشون خ بهتر زندگی کردن 

نامزد بودن همش جنگ و دعوا بود الان دیگه نه

هیاهوی بسیار برای هیچ...
زیاد محلش نذار ولی کاری کن که جذب خودت بشه/ اون دوست داره؟

میگه که اره مریض میشم خیلی ناراحت میشه و کلا همیشه بفکرمه هرچی پول بخوام بهم میده کلا کارت حقوقشم دستمه ولی نمیدونم چرا خیانت کرد با سه تا دخترم دیدم که س،ک،س چت کرده😭

2740
چرا ازش دلیل نخاستی؟ واقعا چرا بخشدیش؟چرا بجای اینکه سرش داد بزنی قهر کنی ب خانواده اطلاع بدی ب همی ...

تا دو نصفه شب با خئدم س،ک،س،چت میکرد بعد میدسم تا پنج انلاینع حتی یک درصد هم نشده خئاستشو کنار بزارم و

من خودم خیلی خوشگم ولی اون حتی خوشگلم نیست ولی خیلی مهربونه من خئدمم نمیدونم چمه چیکار منم😐

ای بابا/ خب خودت اینکارو بکن که با اونا نره تو چت ی جوری نگرش دار 

میگم تا دو با خودم س،چت میکرد بعد میدیم تا پنج انلاینه حتی اسم دختری که یه شهر دیگه بئ. ندبده بود و نشناخته بود سیو کرده بو. عشق دلم😫😫😫

2706