2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من آدمهای زیادی رو دیدم ک فقط 1بار این اشتباهو کردن نمیشه گفت قطعا دوباره خیانت میکنه .

اون کاری هم ک میخوای بکنی اشتباهه میگه اگه خواستی تلافی کنی پس بیخود بخشیدی

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣

مگه نه دوره ی نامزدی رو گذاشتن واسه اشنایی؟

حالا اگه شما بودی خیانت میکردی اون هم همینجور سکوت میکرد؟ یا ابروتو میبرد جلو ملت؟

بجای اینکه خودتو آزار بدی یا جدا شو یا برو پیش مشاور ازدواج

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2742

وای چرا آخه خیانت زیاد شده ..من نمی‌فهمم چرا خیانت میکنن ...اگه دوس دارن با چند نفر باشن ازدواج نکنن خب،🤦

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

چی شد که وضع ما دخترا اینجوری شد؟ هر کدوممون ی جور داریم درد میکشیم.یکی تو خونه شوهر یکی تو خونه پدرمادر هر کدوممون ی طوری ناراحتیم.نسلای قبل خیلی شاد و کم مشکل تر بودن.

عزیزم به نظر من ی فرصت دیگه بهش بده

2740
17سالمه  خودم نمیدونم عاشقم یا وابسته من هم از لحاظ خانواده هم قیافه همه چی هم ازش بالاتذم ولی ...

ببین الان عقدی اگه جدا شی ممکنه برات مشکل پیش بیاد شاید واقعا سر برراه شه درسته کارش فاجعه بوده ولی اگه واقعا پشیمونه و بار اولش بوده سعی کن کنار بیای

۱۷سالته😐

تو وابستگی مفرط داری ب اون عاقا نه ک عاشقش باشی

ی مشاوری میگفت هرکی تو این دوران هرجوری باشه زیرسقف دو سه برابر بدتره دیگ تو‌خودت حسابشو بکن

حتما حتما پیش مشاور برو ک از این وابستگی مفرط نجاتت بده😑

آخه چجوری میتونی ب کسی ک بهت خیانت کرده بگی عاشقشی؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

اصلا اهل مشتروب نیست ولی. منو برد محل کارش یه شیشه مشروب خالی داخل اتاقش بود گفتم این مال کیه گفت مال شاگردمه یعنی راست میگه؟ میگم اگه مال خودش بوده سریع قیلپمش میکرد قبل اینکه من بیام البته بگم شاگردش خیلی مشتروب میخوره 

2706