2737
2739
عنوان

یک تاپیک خوب زنانه معرفی کنید

77 بازدید | 11 پست

من تاپیکهای گلبوته جون - رویا جون- اپرا و دختر گرانبها رو خوندم و استفاده کردم. اگر تاپیک دیگه ای میشناسین که فرد تجربیات زندگی و تغییراتی که کرده رو نوشته ممنون میشم معرفی منید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاپیکهای خودم😌

تاپیک شما که قطعا خوبه. اما تاپیکای دوستانی که اسم بردم در مورد اینه که قبل از تغییر چه مدلی بوده زندگسشون و بعد چجوری باسیاستهای خاصشون به نفع خودشون تغییرش دادن. از خوندن این تاپیکها سیر نمیشم.

تاپیک شما که قطعا خوبه. اما تاپیکای دوستانی که اسم بردم در مورد اینه که قبل از تغییر چه مدلی بوده زن ...

اهان تاپیک های من همش مسخره بازیه😂 منم تاپیک های اپرا رو دوست دارم😊😍

2738

تاپیک سایه عالی بود واسم گرچه شاید خیلیا خوششون نیاد ولی واسه من خیلی خوب بودشhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=423416&slug=زنی-که-خرج-نداره-ارج-نداره&postId=161276428

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
دستتون درد نکنه نگاه کردم دیدم خیلی تاپیک مفیدیه🙏🌹

خواهش میکنم عزیزم😙

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊