2733
2734
عنوان

درآمدزایی

90 بازدید | 12 پست

🤩اگه این متن رو داری میبینی🤩

💫یه نشونه‌ست برای آغاز مسیری جدید از زندگیت...💫

با توجه به تعطیلی های پی در پی و طولانی مدت ، متاسفانه خیلی از مشاغل تحت تاثیر قرار گرفته و دچار رکود شده . و عزیزان زیادی دچار مشکلات مالی شدن . درحالی که کسب و کار اینترنتی رو به گسترش هست و با توجه به فعالیت در بستر اینترنت و عدم حضور در زمان و مکان خاص رو به پیشرفت و گسترش هست و از معدود مشاغلیه که دچار رکود و بحران نشده .

از این رو، از عزیزانی که تمایل به همکاری در این زمینه دارند دعوت به همکاری می نمایم .

مزیت مشاغل اینترنتی نسبت به مشاغل سنتی:

1.موقعیت زمان و مکان خاصی نداره

2.نیاز به سرمایه نداره

3.رییس نداره

4.با هیچ چالشی نمیتونه تحت تاثیر قرار بگیره(مثل اکثر شغلها وکار و کسب هایی که امروزه با ویروس کرونا دچار آسیب شده)

5.نیاز جامعه هست و دیر یا زود باید با

موج الکترونیک همراه شد

6.نیاز به مهارت خاصی ندارد

7.جنسیت ندارد

8.به صورت پاره وقت و درکنار شغل فعلیتون میتونید کار کنید

🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝

لطفا جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر به تلگرام پیام بدید .

@mghd9898

حتما ۵۰ تومان هم هزینه ثبت نام.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

نتوورکه یا چی

من واسه اوقات فراغتم میخوام ی توضیخ بده تا تل نیایم خب

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اجازه استارتر

تدریس ریاضی در تمام پایه ها بصورت مجازی و آنلاین
کلی تمرین حل میشه هم تمرینات کتاب بصورت خط به خط با توضیح هم تمرینات خارج از کتاب برای یادگیری بیشتر حل کامل سوالات امتحان نهایی
ما رو به دوستاتون معرفی کنین پیج اینستا sarani.math

2740
خی کاش همینجا میگفتی..تلگرام ندارم...ممنون عزیزم ببخشیدفکر بد کردم💚

سلام
ی طرحی هست در زمینه سلامت که مشکلات مردم از قبیل چاقی لاغری فشار خون دیابت و... رو با محصولات پروبیوتیک و طبیعی میشه درمان کرد و درکنار لاین درمانی آرایشی و بهداشتی هم داره

نه خواهش میکنم عزیزم