2737
2734

سلام. تو این وضعیت جامعه ی الان ازدواجی همین تازگی ها دیدید که دختره پدرش بی پول باشه، تحصیلات خوبی هم نداشته باشه، قد بلند و هیکل آنچنان توپی هم نداشته باشه ولی یه پسر خیلی خوب باهاش ازدواج کرده و هیچ مشکل ساز هم براش نشده. چنین موردی دیدید اطرافتون؟ فقط اگه دیدید تعریف کنید لطفا. 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋

دیدم ولی برا الانا نه 

تقریبا ۱۴ سال پیش 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسلما هیچ ازدواجی اولش مشکلاتش نشون نمیده

هرکس زیر یکسال باشه ازدواج کرده باشه رورای خوشش الان

انشالله همه خوش باشن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

والا مامان من یه دختری رو برا داداشم در نظر داره و می‌خوایم صحبت کنیم که وضعیت مالی آنچنانی ندارن اما دختره امسال می‌ره دانشگاه و خب چادری و خوبه 

خود ما هم وضعیت مالیمون خوبه شغله داداشم دولیته

بله دیدم. ازدواج فامیلی کردن با هم. پسره پسندیده بود یکسال هم خانوادش نذاشتن رفتن اینور اونور خواستگاری ولی کوتاه نیومد. تابستون ازدواج کردن. شرایط مالی دختره ضعیف بود، پدرش خیلی سرد و بی عاطفه بود. اما دختر اخلاقا خوبیه. پسره کار و خونه داشت. 

بله دختر یکی, از آشناهای دور همسرم فوق چاق وضعیت مالی بسیار بد پدرشون یه خونه زپرتی داشتن اونم فروخته کلا شهرو ترک کرده رفته یه جای, دیگه زن دوم گرفته این دخترم تازه طلاق گرفته بود, با یه پسر مجرد پولدار ازدواج کرد بیشتر ازاون من براش خوشحال شدم خدا همه جووونارو خوشبخت کنه 

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

بله 

دختر وضع ماليش خيلي بد بود اخه پدرش معتاد و جدا شده از مامانش

مامانه با كارگرى خرجشونو ميداد ولى خانواده با ابرويي هستن

با ي پسر از ي خانواده سرشناس ك كل شهر ميشناسنشون ازدواج كرد

پسره از لحاظ ظاهر هم ازش سرتره ولييي خداروشكر خداروشكر عاشقانه دوسش داره

جشن عروسى و حنا و عقد و ايناهم خيلي مفصل و قشنگ بزاش گرفتن و خونه هم پسزه ب نامش كرده وسايل خونه هم كلا پسر خريد

ميترسم بگم چ نسبتى با اين زن و شوهر دارم😁فكر بد كنين 

ولي خيلي بهشون نزديكم و جفتشونو كلي دوس دارم♥️

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2738

ببخشید استارتر کسی معنی اینو بلده

قاباخدان گلمشدخ الینلرن ساغلغنا

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2706